Menu

MSW Wypalarka do chwastów - 2000 W MSW-THERMO 2000 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 
  • Moc 2000 W

Opis

Wypalarka do chwastów – 2000 W funkcjonalna wypalarka do chwastów przyda się równocześnie prywatnym użytkownikom, jak i osobom zawodowo zajmującym się utrzymaniem zieleni. Model MSW-THERMO 2000 skutecznie zlikwiduje chwasty w ogrodzie, patio, na podjeździe przed restauracją, hotelem, siedzibą firmy, gospodarstwem agroturystycznym itp.

Sprzęt od MSW błyskawicznie zniszczy niechcianą roślinność.Opalarka do chwastów od MSW – opis szeroka moc 2000 W gwarantuje szybkie osiągnięcie temperatury do 650°C, która wypala do korzeni wszelkie chwasty.

Wypalarkę do chwastów podłącza się do sieci 230 V. W odróżnieniu od innych urządzeń tego typu nie trzeba instalować i wymieniać kosztownych pojemników na gaz.wygodna obsługa wynika z praktycznego projektu.

Model MSW-THERMO 2000 ma regulację długości w zakresie 92,5 – 115,5 cm. Dzięki czemu choćby wysoka osoba podczas pielenia nie musi się schylać, a praca jest lekka. Gumowy uchwyt (12 cm) z możliwością zmiany pozycji pewnie leży w dłoni.

Z kolei dysza ochronna upraszcza staranne rozprowadzenie gorącego powietrza.Bezpieczeństwo – żarnik zaopatrzono w termostat zapobiegający przegrzaniu urządzenia. Czyni to pracę z wypalaczem do chwastów niezwodną.

termiczne likwidowanie roślin jest metodą przychylną dla środowiska; bez stosowania zgubnych substancji chemicznych.Oferowana wypalarka do chwastów niemieckiej firmy MSW stanowi sprzęt poręczny w trakcie prac związanych z ogrodnictwem i porządkowaniem terenu.

istotnie należycie radzi sobie z roślinami wyrastającymi ze szczelin między brukową kostką lub kamieniami. Obsługa modelu MSW-THERMO 2000 jest szczególnie wygodna, co niezwłoczne wykonanie zadania.

Proponowane urządzenie charakteryzuje się interesującym stosunkiem ceny do jakości produktu. Skuteczność – temperatura do 650°C praktyczność – dla profesjonalistów i ogrodników amatorów Komfort – regulacja długości i komfortowa rączka Prosta obsługa – starczy podpiąć do 230 V Bezpieczeństwo – pielenie bez środków chemicznych konkretny żarnik Temperatura do 650°C dostosowywana długość przychylna dla środowiska Praca bez wysiłku

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.