Menu

Opalarka 1500w z akcesoriami / 79328 / STHOR - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Sthor 
  • Moc 1500 W

Opis


Narzędzie do usuwania powłok malarskich i lakierniczych, formowania i obkurczania za pomocą gorącego powietrza. Pasuje w dodatku do lutowania i zgrzewania. Praktyczna, miękka rączka, a także znikome wymiary widocznie ułatwiają pracę. Możliwość przymocowania do paska podczas pracy w niedogodnych warunkach.

Wyposażenie dodatkowe opalarki obejmuje: dysze o najróżniejszym przekroju, a także uchwyt skrobaka wraz z wymiennymi końcówkami oróżnym profilu.

Przeznaczenie / zastosowanie:
Narzędzie asygnowane do ogrzewania, suszenia, cynowania, formowania, a także bezpyłowego usuwania farb i lakierów.

likwidowanie starych farb i lakierówOpalarka dzięki strumieniowi gorącego powietrza ułatwia usuwanie grubych warstw farb olejnych i żywicznych z drzwi, okien,podłóg, boazerii, mebli itp. Użycie wymiennych końcówek z zestawu (skrobak trójkątny, uchwyty z końcówkami na wylot opalarki)jeszcze bardziej ułatwi wykonanie takiej pracy.

LutowanieOpalarka umożliwia lutowanie stopem cynowym (60% Sn 40% Pb) albo specjalnym lutem o temperaturze topnienia 400 oC, np. Rurmiedzianych, wodociągowych, metalowych podstawek itp. W zależności od potrzeb, dzięki użyciu dodatkowych dysz (okrągła lubprostokątna), można ograniczyć nagrzewaną powierzchnię.

ZgrzewanieMożliwe jest także zgrzewanie części z tworzyw sztucznych z zastosowaniem pasków zgrzewczych przy naprawach różnorodnego typuwyrobów z tworzyw nienaturalnych. Czynności takie jednak zaleca się powierzać specjalistom.

SuszenieOpalarka zezwala na także, prędkie wysuszanie lepiszczy i szpachli karoseryjnych, wysuszanie próbek malarskich, połączeń budowlanychprzed położeniem tworzyw wygłuszających - uszczelniających, wysuszanie połączeń i szczelin w szkutnictwie, wysuszanie kitu poliestrowego.

Zawartość opakowania
Opalarka
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna

dane techniczne
Waga[Kg] 1.8000
liczba akcesoriów w pakiecie 5
Moc[W] 1500
Regulacja temperatury 375/495
Temperatura maksymalna[°C] 495
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.