Menu

Opalarka akumulatorowa GRAPHITE Energy+

Cechy produktu

  • Producent GRAPHITE 

Opis

"informacje podstawowe wymiar brutto (szer. X wys. X dł.) 17,80 x 8,70 x 21,80 cm Waga 0.98 kg PKWiU 28.24.11.0 Moc 270 W Napięcie akumulatora 18 V liczba diod 1 szt Temperatura powietrza 550°C Przepływ powietrza 200 l/min Opalarka akumulatorowa Energy+ 18V GRAPHITE przeznaczona do prac z wykorzystaniem gorącego powietrza.

Przyda się m.in. Do obkurczania tworzyw termokurczliwych, oklejania szyb, lutowania. Maksymalny przepływ powietrza to 200l/min, maksymalna temperatura to 550°C. Wygoda użytkowania, ponieważ dzięki zasilaniu akumulatorowemu (akumulator nie znajduje się w komplecie) i braku kabli, można używać opalarki w każdych warunkach i poza warsztatem lub domem.

Urządzenie ma niewielką wagę. W zestawie znajdują się 3 dysze. Opalarka akumulatorowa GRAPHITE przeznaczona do prac z zastosowaniem gorącego powietrza. "

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.