Menu

Opalarka DED7970 2000 W DEDRA

Cechy produktu

  • Producent DEDRA 
  • Moc 2000 W

Opis

Dedra DED7970 Opalarka 2000W 550stopni

Jeszcze nie wiesz, czy przyda ci się ten strumień gorącego powietrza?
Elektronarzędzie do wszechstronnego zastosowania wykorzystanie opalarek bez przerwy się zwiększa wciąż odkrywane są nowe możliwości ich zastosowania. Na budowie, w warsztacie, w gospodarstwie rolnym w domu i garażu. Główne przeznaczenie to likwidowanie powłok malarskich, suszenie, zgrzewanie i odmrażanie. Ale okazuje się, że można nią także np. Odlutować, formować, rozpalać, odklejać, giąć, dezynfekować, wygładzać a nawet można zrobić bezy. Przy tak wszechstronnym zaimplementowaniu, opalarka jest jednocześnie wyjątkowo prostym urządzeniem. To turbina, spirala cieplna, sterownik elektroniczny i dysza wylotowa a to wszystko w obudowie wytrzymałej na wysokie temperatury.
Już się zdecydowałeś na kupno opalarki? nakłaniamy do kupna opalarki firmy Dedra DED7970. To elektronarzędzie ma wbudowany termostat zabezpieczający przed przegrzaniem. Przełącznik, który umożliwia wybór poziomu temperatury i przepływu wydmuchiwanego powietrza. Przeciwpoślizgowy uchwyt zagwarantuje wygodny chwyt i bezpieczeństwo. A specjalna kompozycja pokrywy umożliwia bezpieczne ustawienie opalarki w pozycji pionowej.

*


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.