Menu

Opalarka DEDRA DED7972

Cechy produktu

  • Producent Dedra 

Opis

Dedra DED7972 Rozpalarka do grilla, opalarka

Opalarka DEDRA DED7972 to bardzo komfortowe urządzenie dwa w jednym To urządzenie, w którym połączono parametry opalarki z dopełniającą funkcją, jaką jest prędkie i wygodne rozpalenie grilla. Starczy założyć tylko odpowiednią dyszę i już jest! przypasowane , a także specjalny kształt dyszy pozwalają ci rozpalić grilla w zaledwie minutę. Po co wydawać pieniądze na dwa sprzęty skoro możemy mieć 2 w 1? Używając rozpalarki, eliminujemy konieczność zastosowania rozpałek, które są produktem chemicznym i wydzielają szkodliwy dym oraz psują smak potraw. A po sezonie grillowym zdejmujemy dyszę i używamy opalarki. Zastosowań dla tej funkcji znajdziemy niemało; odklejanie przyklejanie odmrażanie wyginanie, scalanie, odlutowywanie…. Każdy, wyszuka cos dla siebie.
Dlaczego Rozpalarko-Opalarka Dedra? Bo Dedra to producent uznana nie tylko wśród branżowców, ale i wśród majsterkowiczów wykonujących różne minimalne prace. Niebywale prosta obsługa zmieniająca jedno urządzenie w drugie to wygoda i komfort pracy. Wiesz jak zmienić opalarkę w rozpalarkę? wystarczy nałożyć dyszę. A jak rozpalić grilla? Włóż dysze w węgiel, a dysza zrobi swoje. Nie uwielbiasz grilla wolisz ognisko? T en przyrząd bez problemu rozpali każdy ogień.
*


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.