Menu

Opalarka GRAPHITE 59G522 walizka

Cechy produktu

  • Producent GRAPHITE 

Opis

"*SHORTDESC* dane techniczne: Moc: 2000W Napięcie zasilania: 230V~50HzV Praca w pionie: Tak Przepływ powietrza: I: 150l/min, II: 300l/min, III: 500l/min Temperatura powietrza: I: 25°C, II: 350°C, II: 550°C wymiary (DxW): 270x195mm Masa: 0.9kg *LONGDESC* Wysokiej klasy opalarka elektryczna GRAPHITE (nr ref.

59G522) o sporej mocy 2000W, asygnowana do usuwania powłok lakierniczych, farb olejnych, lakierów, wyginania i zgrzewania termoplastów, odmrażania, suszenia i okleinowania składników meblowych. Elektronarzędzie wyposażone jest w czteropozycyjny przełącznik, za pomocą którego można wybrać jeden z 3 poziomów temperatury i przepływu wydmuchiwanego powietrza.

Zakres temperatur: I: 25oC, II: 350oC, III: 550oC. Opalarka jest lekka i wygodna, posiada rękojeść pokrytą antypoślizgowym materiałem - dzięki temu należycie leży w dłoni. Budowa urządzenia daje możliwość ustawienia opalarki w pozycji pionowej.

Opalarka posiada zabezpieczenie termiczne wielokrotnego użytkowania, zapobiegające przypadkowe przegrzanie. Urządzenie wyposażono w elastyczny i wytrzymały kabel zasilający w powłoce gumowej o długości 3m, asygnowany także do zastosowań fachowych i przemysłowych zarówno w środku jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Do zestawu z opalarką dołączone zostały uzupełniające dysze i skrobak z rączką. Zgodność z europejskimi standardami zapewnia certyfikat CE. *PACKINFO* 4 dysze Skrobak z rączką Walizka *ADDINFO* "

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.