Menu

Opalarka GRAPHITE 59G524 + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent GRAPHITE 

Opis

"*SHORTDESC* dane technologiczne: Moc: 2000W Napięcie zasilania: 230V~50HzV liczba biegów: 3 Praca w pionie: Tak Przepływ powietrza: I: 350 l/min, II: 350 l/min, III: 550 l/min Zakres temperatur: I: 25°C, II: 80-600°C, II: 80-600°C rozmiary (DxW): 270x195mm Masa: 0.9kg *LONGDESC* Wysokiej klasy opalarka elektryczna GRAPHITE (nr ref.

59G524) o wielkiej mocy 2000 W, dedykowana do usuwania powłok lakierniczych, wyginania i zgrzewania termoplastów, odmrażania, suszenia i okleinowania składników meblowych. Elektronarzędzie wyekwipowane jest w czteropozycyjny przełącznik, przy pomocy którego można wybrać jeden z 3 stopni temperatury i przepływu wydmuchiwanego powietrza.

na dodatek na drugim i trzecim biegu istnieje możliwość płynnej regulacji temperatury. Zakres temperatur: I: 25oC, II: 80-600oC, III: 80-600oC. Opalarka jest lekka i komfortowa, ma rękojeść pokrytą przeciwpoślizgowym materiałem - dzięki temu należycie leży w rąk.

konstrukcja urządzenia daje możliwość ustawienia opalarki w pozycji pionowej. Opalarka ma zabezpieczenie cieplne wielokrotnego użytkowania, zapobiegające przypadkowe przegrzanie. Urządzenie zaopatrzono w rozciągliwy i wytrzymały przewód zasilający w powłoce gumowej o długości 3m, dedykowany także do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych jednocześnie w środku jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Do zestawu z opalarką dołączone zostały uzupełniające dysze i skrobak z rączką. Zgodność z europejskimi standardami gwarantuje dokument CE. *PACKINFO* Skrobak z rączką 4 dysze Walizka *ADDINFO* "

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.