Menu

Opalarka VERTO 1500W 51G515

Cechy produktu

  • Producent VERTO 
  • Moc 1500 W

Opis

"*SHORTDESC* informacje technologiczne: Moc: 1500 W Zasilanie: 230 V Temperatura: I bieg: 300oC II bieg: 500oC Przepływ powietrza: I bieg: 280 l/min II bieg: 480 l/min *LONGDESC* dedykowana dla domowych majsterkowiczów Dwustopniowy włącznik pozwala na pracę na dwóch zakresach temperatur Podwójna izolacja opalarki, a także zintegrowany element zabezpieczający przed przegrzaniem (termik) zapewniają bezpieczne używanie.

Opalarka jest asygnowana do usuwania powłok malarskich, podgrzewania zapieczonych połączeń gwintowych w celu ułatwienia ich rozkręcenia i do podgrzania zamarzniętych przewodów wodociągowych, zamków,kłódek itp.

Opalarkę można także używać do suszenia komponentów drewnianych przed obróbką mechaniczną, obkurczania „koszulek" termokurczliwych, lutowania oraz do innych prac wymagających podgrzania za pomocą strumienia suchego, gorącego powietrza.

*PACKINFO* *ADDINFO* "

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.