Menu

Opalarka VERTO 51G519 walizka

Cechy produktu

  • Producent VERTO 

Opis

"*SHORTDESC* informacje technologiczne: Napięcie nominalne: 230V Częstotliwość nominalna: 50 Hz Moc pobierania: I: 1350W II: 2000W Temperatura powietrza na wyjściu (°C): I: 350 II: 550 Ceramiczny grzejny Zabezpieczenie przed przegrzaniem *LONGDESC* Opalarka 2000 W VERTO (nr ref.51G519) to dostarczana wraz z zestawem akcesoriów, elektryczna opalarka o mocy 2000 W asygnowana do usuwania powłok lakierniczych a także formowania i spawania tworzyw termoplastycznych.

Znajduje zastosowanie też przy okleinowaniu składników meblowych. Ma przełącznik 2 zakresów temperatur do 350°C oraz do 550°C, a także 2 zakresy przepływu powietrza, zezwalające dostosować parametry do realizowanej pracy.

wyekwipowana w bimetaliczne zabezpieczenie przed przegrzaniem, chroniące urządzenie przed zniszczeniem. Całość dostarczana jest w poręcznej walizce wraz z 4 dyszami i skrobakiem. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zagwarantuje certyfikat CE.

firma VERTO proponuje asortyment elektronarzędzi i akcesoriów dla każdego majsterkowicza. *PACKINFO* *ADDINFO* "

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.