Menu

Ryobi EHG2020LCD

Cechy produktu

  • Producent RYOBI 

Opis

Opalarka Ryobi jest szczególnie poręcznym urządzeniem, które z całą pewnością przyda się podczas prac remontowych. Dużą uwagę zwróciliśmy na ergonomię urządzenia – zdejmowana osłona termiczna z przodu, upraszcza szybką zmianę akcesoriów i dysz bez konieczności zastosowania dodatkowych narzędzi.

Opalarka Ryobi posiada płynną regulację temperatury i dwa tryby pracy, która zezwala na dobranie siły urządzenia do bieżących potrzeb. Osiągalne są dwa ustawienia temperatury 50 lub 650°C. Dzięki wyświetlaczowi LCD, w który została zaopatrzona opalarka Ryobi, możesz na bieżąco kontrolować wysokość temperatury, a zaimplementowany detektor uniemożliwia przegrzaniu urządzenia.

Dodaliśmy także system Livetool IndicatorTM, który powiększa bezpieczeństwo używania opalarki Ryobi, przez informowanie o podłączeniu do sieci za pomocą niebieskiej diody. Opalarka Ryobi posiada dodatkowy hak, który zezwala na zawieszenie urządzenia w celu ostygnięcia.

W wyposażeniu podstawowym znajdują się cztery dysze w różnorodnych wymiarach, zgarniak, a także walizka....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.