Menu

Goodyear Vector 4Seasons G2 225/60 R16 102 W

Cechy produktu

  • Producent Goodyear 
  • Szerokość przekroju 225 
  • Wysokość profilu 60 
  • Średnica osadzenia R16 
  • Indeks nośności 102 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu osobowy 

Opis

wspaniałe prowadzenie w każdych warunkach atmosferycznych przez cały rok

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 to opona całoroczna asygnowana do aut osobowych. W okresie od 2013 do 2018 firma Goodyear odnotowała więcej zwycięstw w testach opon całorocznych niżeli jakakolwiek inna testowana producent ogumienia.*

Trakcja w każdych warunkach drogowych

Dzięki gęstym lamelom waflowym 3D opona Vector 4Seasons odznacza się idealną trakcją na śniegu i lodzie. Opona jest oznaczona symbolem płatka śniegu, co oficjalnie potwierdza jej przynależność do klasy opon zimowych.

idealne prowadzenie poprzez cały rok

technika Weather Reactive opracowana przez Goodyear pozwala na oponom Vector 4Seasons adaptację do zmian pór roku. Wyjątkowa technika SmartTRED obejmuje specjalnie zaprojektowane strefy bieżnika dopasowujące zachowanie opony do aktualnych warunków na drodze.

przyjazna dla środowiska

Przejedź więcej przy mniejszym zużyciu paliwa dzięki oponie o mniejszych oporach toczenia. W dodatku w oponie Vector 4Seasons zaimplementowano mieszankę zoptymalizowaną pod kątem pracy we wszystkich warunkach pogodowych i bardziej płaski profil gwarantujący równomierne rozłożenie nacisku. Rozwiązania te wyraźnie rozszerzają wytrzymałość opony.

(*) W oparciu o 33 testy, przeprowadzone od stycznia 2013 r. Do grudnia 2018 r. Poprzez 13 wiodących niezależnych europejskich magazynów branży oponiarskiej.

Opis producenta: Goodyear jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie. Firma stwarza swoje produkty w 49 fabrykach w 22 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 66 tysięcy osób. Dwa centra innowacji w Luksemburgu, a także w USA stale opracowują najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają standardy technice i wydajności w branży.

firmę Goodyear rozpoznaje teraz niemal każdy kierowca. Co niebanalne, historia nazwy marki nie pochodzi bezpośrednio od nazwiska założyciela, czyli Franka A. Seiberling'a. Właściciel Goodyear'a chciał uczcić pamięć osoby, bez której nie powstałaby żadna opona czyli Charles'a Goodyear'a. Jego pomysłem jest również oznakowanie produktów Goodyear skrzydlatym butem rzymskiego boga handlu i kupiectwa, Merkurego.

Goodyear zawsze inwestował w nowe technologie i rozwój. Dzięki czemu lądownik Apollo 14 został wyposażony w MET (Modularized Equipment Transporter) z oponami Goodyear XLT, a Gary Gabelich mógł ustanowić na oponach ze skrzydlatym logiem, rekord prędkości - ponad 622 mph (około 1000 km/h). Z małej fabryki opon rowerowych której lista płac w 1898 roku wynosiła 217 dolarów, powstał koncern którego wysokość sprzedaży przekracza aktualnie 20 bilionów dolarów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.