Menu

Goodyear Vector 4Seasons SUV G2 225/60 R17 103 V

Cechy produktu

  • Producent Goodyear 
  • Szerokość przekroju 225 
  • Wysokość profilu 60 
  • Średnica osadzenia R17 
  • Indeks nośności 103 
  • Indeks prędkości

Opis

Goodyear Vector 4 Seasons G2 perfekcyjne prowadzenie w każdych warunkach atmosferycznych przez cały rok świetne zachowanie na drodze przez cały rok Trakcja w każdych warunkach drogowych przychylna dla środowiska genialne prowadzenie przez cały rok technologia Weather Reactive opracowana przez Goodyear pozwala na oponom Vector 4Seasons adaptację do zmian pór roku.

nieszablonowa technologia SmartTRED obejmuje specjalnie zaprojektowane strefy bieżnika przystosowujące zachowanie opony do aktualnych warunków na drodze. Trakcja w każdych warunkach drogowych Dzięki gęstym lamelom waflowym 3D opona Vector 4Seasons odznacza się wspaniałą trakcją na śniegu i lodzie.

Opona jest oznaczona symbolem płatka śniegu, co oficjalnie potwierdza jej przynależność do klasy opon zimowych. Przychylna dla środowiska Przejedź więcej przy mniejszym zużyciu paliwa dzięki oponie o mniejszych oporach toczenia.

na dodatek w oponie Vector 4Seasons zaimplementowano mieszankę zoptymalizowaną pod kątem pracy we wszystkich warunkach pogodowych oraz bardziej płaski profil gwarantujący równomierne rozłożenie nacisku. Rozwiązania te wyraźnie powiększają solidność opony.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.