Menu

Michelin Agilis Alpin ( 195/60 R16C 99/97T )

Cechy produktu
  • Producent Michelin 
Opis
Do wszystkich samochodów dostawczych

Dla przedsiębiorców: opona MICHELIN Agilis Alpin jest bardziej bezpieczna we wszelkich warunkach zimowych a przy tym bardziej oszczędna i wytrzymała (1).

KORZYŚCI artykułu:
  • Jeszcze większe bezpieczeństwo i mobilność
  • większy potencjał przebiegu
  • obszerniejsza wytrzymałość
technologia:

niepowtarzalny wzór bieżnika z otwartym barkiem i szeroko ponacinanymi klockami barkowymi (jak w oponach do aut terenowych) poprawiają trakcję w śniegu.

technologia MICHELIN Durable Contact Patch opracowana dla opon ciężarowych MICHELIN: bardziej prostokątna i o 27% obszerniejsza powierzchnia kontaktu(1) opony z podłożem dla ulepszonej przyczepności na oblodzonych nawierzchniach.

technika MICHELIN StabiliGrip to o 16% więcej lamel(1), działających jak pazury wbijające się w śnieg. Trójwymiarowe, samoblokujące się lamele o zmiennej geometrii posiadają zdolność samoblokowania się przez co ulepszają stabilność klocków bieżnika i całej opony.

Dzięki technologii MICHELIN Durable Contact Patch, rozszerzającej powierzchnię kontaktu opony z podłożem o 27%(1) oraz obszerniejszej niepodatności mieszanki gumy na zużycie, opona MICHELIN Agilis Alpin ma jeszcze większą trwałość.

8 tarcz ochronnych na boku opony

dane prawne:
(1) w kontraście do poprzedniej generacji opon, test wewnętrzny w 2007 r. Na oponach 195/65 R 16 104 Q.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.