Menu

Michelin Agilis Alpin ( 235/60 R17C 117/115R )

Cechy produktu
  • Producent Michelin 
  • Szerokość przekroju 235 
  • Wysokość profilu 60 
  • Średnica osadzenia R17 
Opis
Do wszelkich samochodów dostawczych

Dla przedsiębiorców: opona MICHELIN Agilis Alpin jest bardziej bezpieczna we wszelkich warunkach zimowych a przy tym bardziej oszczędna i wytrzymała (1).

KORZYŚCI towaru:
  • Jeszcze pokaźniejsze bezpieczeństwo i mobilność
  • pokaźniejszy potencjał przebiegu
  • większa wytrzymałość
technika:

specyficzny wzór bieżnika z otwartym barkiem i szeroko ponacinanymi klockami barkowymi (jak w oponach do aut terenowych) ulepszają trakcję w śniegu.

technologia MICHELIN Durable Contact Patch opracowana dla opon ciężarowych MICHELIN: bardziej prostokątna i o 27% pokaźniejsza powierzchnia kontaktu(1) opony z podłożem dla udoskonalonej przyczepności na oblodzonych nawierzchniach.

technika MICHELIN StabiliGrip to o 16% więcej lamel(1), działających jak pazury wbijające się w śnieg. Trójwymiarowe, samoblokujące się lamele o zmiennej geometrii mają zdolność samoblokowania się przez co polepszają stabilność klocków bieżnika i całej opony.

Dzięki technice MICHELIN Durable Contact Patch, rozszerzającej powierzchnię kontaktu opony z podłożem o 27%(1) oraz większej niepodatności mieszanki gumy na zużycie, opona MICHELIN Agilis Alpin posiada jeszcze pokaźniejszą odporność.

8 tarcz ochronnych na boku opony

informacje prawne:
(1) w porównaniu do poprzedniej generacji opon, test wewnętrzny w 2007 r. Na oponach 195/65 R 16 104 Q.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.