Menu

Dętka Continental Compact 16'' x 1,95" - 2,25'' wentyl dunlop 26 mm

Cechy produktu

  • Producent Continental 
  • Rodzaj dętka 

Opis

Conti-Tube

Nowa oferta dętek Continental ułatwia znalezienie tej jednej, właściwej dla Ciebie. Przyjazna dla użytkownika oferta odpowiada wielorakim rozmiarom, typom zaworów, ich długościom i konstrukcjom, jak w dodatku zróżnicowanym rodzajom opon i stylom jazdy. Zasobność dętek umożliwia właściwy wybór: dętka charakterystyczna jest dostępna we wszystkich wymiarach, proponuje najkorzystniejszy kompromis między codzienną jazdą, a wagą, podczas gdy w wersjach Light i Supersonic największe znaczenie ma waga i opór toczenia.

rozmiar

Dętka pasuje do kół z oponami o wymiarze w zakresie 16" x 1.95" - 2.25" (50/57-305).
W powyższym zakresie podana jest średnica kół do jakich dętka pasuje, to jest 16" (ETRTO 305) oraz szerkość opon z jakimi jest kompatybilna: od 1.95" do 2.25" (ETRTO 50-57).


Wentyl: dunlop (typowy rowerowy) o długości 26 mm

Średnica zewnętrzna zaworu: 8 mm
Średnia waga artykułu: 120 g


O systemie Unitube w dętkach Continental:
- Dętki wielorozmiarowe pasują do obszerniejszej ilości wymiarów opon klasyczne dętki rowerowe.
- Wszystkie dętki są bezszwowe i wulkanizowane celem zapewnienia jednolitej krągłości i rozszerzonej bezawaryjności trzonu wentyla.
- Każdy egzemplarz przechodzi niezwykle rygorystyczną kontrolę jakości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.