Menu

Maxxis HighRoller II Opona 27.5" MaxxPro EXO składane czarny Opony MTB

Cechy produktu

  • Producent Maxxis 
  • Rodzaj opona 

Opis

obfita pojemność i zadziorny bieżnik

Najazdowe klocki w centralnej części bieżnika

znaczna kostka, licznie osadzona na bocznych stronach opony, zagwarantuje znakomitą przyczepność przy pokonywaniu zakrętów z dużą szybkością. Środkowa część bieżnika gwarantuje perfekcyjne cechy trakcyjne podczas hamowania i przyśpieszania. Pochylenie środkowych klocków bieżnika minimalizuje opory toczenia.

doskonałe krawędziowanie w szybkich zakrętach dzięki bocznym klockom - produkowana z myślą o perfekcyjnej przyczepności.

spora objętość i zadziorny bieżnik

Najazdowe klocki w centralnej części bieżnika

znaczna kostka, licznie osadzona na bocznych stronach opony, zagwarantuje rewelacyjną przyczepność przy pokonywaniu zakrętów z dużą prędkością. Środkowa część bieżnika zagwarantuje świetne cechy trakcyjne w trakcie hamowania i przyśpieszania. Pochylenie środkowych klocków bieżnika minimalizuje opory toczenia.

nadzwyczajne krawędziowanie w prędkich zakrętach dzięki bocznym klockom - wytwarzana z myślą o nieprzeciętnej przyczepności.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.