Menu

Bridgestone BLIZZAK LM-32 185/65 R15 88 T

Cechy produktu

  • Producent Bridgestone 
  • Szerokość przekroju 185 
  • Wysokość profilu 65 
  • Średnica osadzenia R15 
  • Indeks nośności 88 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu osobowy 
  • Efektywność paliwowa
  • Poziom emisji hałasu 70 dB
  • Przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

BRIDGESTONE 195/65R15 BLIZZAK LM32 Bridgestone Blizzak LM-32 to opona o bardzo prawidłowych osiągach na śniegu i na mokrej drodze. Jest to osiągalne dzięki progresywnej technice kierunkowej rzeźby bieżnika.

dodatkowo spore i sztywne klocki barkowe gwarantują jej perfekcyjne prowadzenie na śliskich i oblodzonych nawierzchniach. Z kolei obszerna powierzchnia poprzecznych rowków bieżnika to gwarancja natychmiastowego odprowadzania błota pośniegowego.

producent opony wykorzystał do tworzenia tego produktu mieszankę tworzywa najnowszej generacji, która na dodatek odpowiada za szczególnie prawidłową przyczepność i krótką drogę hamowania w zimowych warunkach drogowych.

Etykieta Energetyczna sprawność paliwowa / Opór toczenia> Opór toczenia jest parametrem opony wpływającym na zużycie paliwa. Niższy opór toczenia oznacza mniej paliwa koniecznego do utrzymania Twojego samochodu w ruchu, oraz niższą emisję dwutlenku węgla.

Przyczepność na mokrej powierzchni Reakcja na hamowanie jest niezwykle ważnym elementem każdej opony. Parametr ten jest znaczny dla Twojego bezpieczeństwa. Hamowanie na mokrej nawierzchni mierzy się w metrach od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta.

Jest kluczowe dla bezpieczeństwa jazdy. Ocena A oznacza najkrótszą drogę hamowania. E - najdłuższą. Zewnętrzny hałas toczenia To hałas, który formuje opona w trakcie ruchu, mierzony w decybelach. Im cichsza opona, tym prawidłowoj wpływa na ochronę środowiska, oraz komfort jazdy.

W nowej etykiecie EU symbole zastąpiono literami od A do C. Symbol 3PMSF (góra ze śnieżynką) Ten symbol na etykiecie klasyfikuje oponę do wykorzystywania na drodze pokrytej śniegiem. Oznacza on dodatkowo, że opona spełniła wszystkie warunki testów i dopuszczona jest do wykorzystywania w warunkach zimowych.

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
Piter0104 - Wystawiona 8 lat temu
To będzie dopiero pierwsza jazda myślę że spełni swoje oczekiwania
Grzegorz - Wystawiona 8 lat temu
Z wyglądu niezłe. Przyjdzie zima, założę inne kółka i sprawdzę.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.