Menu

Nokian WR D4 195/65 R15 91 T

Cechy produktu

  • Producent Nokian 
  • Szerokość przekroju 195 
  • Wysokość profilu 65 
  • Średnica osadzenia R15 
  • Indeks nośności 91 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu osobowy 

Opis

nieprzeciętna przyczepność

Pierwsza zimowa opona z wyższej półki do samochodów osobowych z notą A w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni, która oznacza o sporo krótszą drogę hamowania.

Dzięki licznym innowacjom Nokian WR D4 jest mistrzem przyczepności i zapewnia bezpieczną, stabilną jazdę.

  • najkorzystniejsza przyczepność zimą
  • Stabilność i komfort jazdy
  • Samochody klasy przeciętnej

pokaźniejsza przyczepność zimą, ulepszone wyczucie prowadzenia
Każdy blok i lamela w gustownym wzorze bieżnika ma skrupulatny kształt i skrupulatnie zdefiniowaną rolę, co przekłada się na rewelacyjną przyczepność i prowadzenie.

Kontrolowane prowadzenie
Obszar centralny jest zdominowany poprzez konkretne i masywne żebro centralne. Lamele mocnego żebra centralnego nie biegną poprzez całą jego szerokość, co powiększa precyzję i kontrolę prowadzenia.

skrupulatna przyczepność, znakomita wytrzymałość na ścieranie, niskie zużycie paliwa
wyjątkowe rozłożenie cząsteczek mieszanki kauczukowej Nokian Twin Trac Silica, zawierającej naturalny kauczuk, krzemionkę i olej rzepakowy, zapewnia doskonałe wyniki na śniegu i mokrej nawierzchni.

technika cichych ścian bocznych

Specjalnie dostosowana mieszanka gumy między ścianami bocznymi a bieżnikiem wydajnie tłumi hałas i wibracje, które są przenoszone z nawierzchni do wewnątrz pojazdu poprzez ściany boczne.

Wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych z płatkiem śniegu podciąga poziom bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy.

Wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych z płatkiem śniegu w modelu Nokian WR D4 gwarantuje Ci bezpieczne prowadzenie w zimowych warunkach. Głębokość bieżnika podawana jest w ilośćch od 8 do 4 mm. Liczby znikają jedna po drugiej wraz z stoponiowym zużywaniem się opony i zmniejszaniem się głębokości bieżnika. Płatek śniegu pozostaje widoczny do momentu osiągnięcia 4mm głębokości. Gdy przestanie być dostrzegalny, oznacza to, że czas na wymianę opon. Rowki muszą mieć conajmniej 4 mm głebokości, aby zapewnić odpowiednią przyczepność na śniegu i uniemożliwiać zjawisku aquaplaningu. Firma Nokian Tyres opracowała i opantentowała wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych. Takiej innowacji nie wprowadził żaden inny producent.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.