Menu

Nokian WR SUV 3 275/45 R21 110 W

Cechy produktu

  • Producent Nokian 
  • Szerokość przekroju 275 
  • Wysokość profilu 45 
  • Średnica osadzenia R21 
  • Indeks nośności 110 
  • Indeks prędkości
  • Typ pojazdu SUV 
  • Efektywność paliwowa
  • Przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

idealne właściwości jezdne na śniegu i błocie pośniegowym

Opona Nokian WR SUV w zmiennych warunkach zimowych w Polsce czuje się jak u siebie i gwarantuje wyśmienitą przyczepność zimą oraz świetne właściwości jezdne. Zimowa opona Nokian WR SUV 3 chroni przed aquaplaningiem i aquaplaningiem na błocie pośniegowym oraz pozwala uniknąć wszelkich niespodzianek, jakie niesie ze sobą zima. Opona ta płynnie się toczy i zagwarantuje staranne prowadzenie, jak na dodatek równowagę na śniegu, błocie pośniegowym i na suchych nawierzchniach.

Nowy symetryczny bieżnik kierunkowy opony Nokian WR SUV 3, liczne nacięcia lameli i zimowa mieszanka gumowa na bazie krzemionki do samochodów SUV o pokaźnej mocy nad wyraz stabilne atrybuty jezdne i prawidłową przyczepność choćby przy wysokich prędkościach. Z kolei innowacje takie jak system Snow Claws rewelacyjną przyczepność na śniegu i lodzie – był to cel specjalny, który postawiono sobie przy projektowaniu tej opony. Unikatowy wzór bieżnika i polerowane rowki poprzeczne pomagają polikwidować niebezpieczny aquaplaning oraz aquaplaning na błocie pośniegowym.

wyjątkowy wzór bieżnika – świetne prowadzenie

Bieżnik opon SUV High Performance optymalizuje prowadzenie pojazdu i cechy zabezpieczające przed aquaplaningiem i aquaplaningiem na błocie pośniegowym. Wzdłużne żebro środkowe stabilizuje jazdę na wszelkich powierzchniach, zwłaszcza przy znacznych szybkościach. Poza logicznym i wyważonym prowadzeniem opona Nokian WR SUV 3 starannie się zatrzymuje i lekko toczy, dzięki temu kierowca oszczędza paliwo, a także broni środowisko.

Stabilizatory na blokach bieżnika obok żebra środkowego i żeber wzdłużnych uzupełniającą sztywność w niełatwych i zmiennych warunkach, w jakich eksploatuje się samochody SUV. Trójwymiarowe lamele blokujące, rozciągające się od barku do barku, polepszają prowadzenie opon zimowych Nokian na zakrętach i podczas wymijania. W przeciwieństwie do lameli prostej lamela blokująca 3D wspomaga blok bieżnika wtedy, gdy się otwiera, co zapewnia mechanizm blokujący, który jest w nią wbudowany.

nowoczesny system Snow Claws – trafna przyczepność na śniegu

Specjalne „pazurki" systemu Snow Claws są wycięte w rowkach wzdłużnych i poprzecznych bloków bieżnika, żeby zapewnić potrzebną przyczepność na drogach w warunkach zimowych. Konkretnie wbijają się w powierzchnię na miękkim śniegu i na miękkim podłożu. Szeroka ilość lameli w blokach bieżnika zagwarantuje rezerwę przyczepności na dni deszczowe. Opona Nokian WR SUV 3 prędko reaguje na ruchy kierownicy, z łatwością się ją prowadzi na suchych i mokrych nawierzchniach, jest także niezawodna w trakcie prędkiego skręcania albo zmiany pasa ruchu na oblodzonej drodze.

dostosowana mieszanka bieżnika maksymalizuje przyczepność i wytrzymałość

nieelastyczna zimowa mieszanka na bazie krzemionki do samochodów SUV, dostosowana do zmiennych warunków i znacznych prędkości, zagwarantuje perfekcyjną przyczepność zimą i odporność na ścieranie we wszelkich temperaturach. Przyczepność na mokrych nawierzchniach jest optymalizowana poprzez dużą zawartość krzemionki w mieszance, która bezawaryjnie reaguje na wzrost i spadek temperatury.

ARAMID BOCZNE ŚCIANY – Wytrzymałe jak nigdy wcześniej

Opony producenta Nokian Tyres z technologią aramidowych ścian bocznych proponują Ci uzupełniające bezpieczeństwo i wytrzymałość na wymagających nawierzchniach oraz w złych warunkach pogodowych. Nieporównywalnie wytrzymałe ściany boczne są stanowczo wytrzymałe na zużycie i przecięcia. Włókna aramidowe usztywniają i wzmacniają bok opony, dzięki czemu jest ona w stanie jeszcze lepiej znosić uderzenia.

Ten sam materiał stosuje się w lotnictwie, a także w przemyśle zbrojeniowym. Z powodzeniem używany jest w kamizelkach kuloodpornych.

Aramid broni opony marki Nokian Tyres. Opony Nokian Tyres chronią życie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.