Menu

Oprawa punktowa LED Stella Flat 3000K Ip44 3W Czarna

Cechy produktu

  • Producent Beslag design 

Opis

Stella Flat to zaktualizowana wersja Stella II o tej samej wysokiej jakości i wzornictwie, ale o głębokości wnęki co najmniej 9 mm. Nowa oprawa, która jest cieńsza o 4 mm, daje pokaźniejszy margines po zamontowaniu np. Półki i podstawy.

BRAK WIDOCZNYCH DIOD

Spot LED Stella jest zaopatrzony w technologię COB (Chip-on-Board). Technika oznacza, iż diody LED można montować wyjątkowo szczelnie i bezpośrednio na płytce drukowanej, co daje klarownie czyste światło bez widocznych diod.

Spot LED Stella ma kąt rozproszenia 120 poziomów, dzięki czemu światło ma równomierny rozkład dzięki obfitej liczbie diod LED. Prostym spotom LED z mniejszą liczbą diod LED brakuje tego jednakowego światła. Jednocześnie można ograniczyć zużycie energii, ponieważ ogranicza się liczba części, poprzez które przepływa prąd między płytką drukowaną a diodą.

DLA PRZESTRZENI WODNEJ

Wszystkie punkty LED Stella mają stopień ochrony IP44 / IP20 i mogą być instalowane w łazienkach i pomieszczeniach mokrych (instalacja zamknięta).

Średnica: 60 mm

Moc: 3W

Stopień ochrony: IP44

całkowita wysokość oprawy: 11 mm

Widoczna wysokość oprawy: 2 mm

Otwór montażowy: 55 mm

Natężenie światła: 550 lux

kolor światła: 3000K

Strumień świetlny: 248 lm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.