Menu

OPRAWA WISZACA CHER 8719514341197 PHILIPS HUE z pilotem -- steruj z aplikacji za pomocą mostka lub przez bluetooth

Opis

Czarna oprawa wisząca Philips Hue White ambiance Cher świeci białym światłem o temperaturze barwowej od ciepłej do zimnej i ułatwia Ci czytanie, odpoczynek lub koncentrację albo napełni energią. Steruj oświetleniem natychmiastowo za pomocą dołączonego regulatora przyciemniania Hue Dimmer switch lub aplikacji Bluetooth albo dodaj mostek Philips Hue, aby uzyskać dostęp do jeszcze obszerniejszej liczby funkcji inteligentnego oświetlenia.
nietrudne sterownie mobilnym regulatorem przyciemniania

Steruj światłami Philips Hue z dowolnego miejsce w domu przy pomocy przenośnego regulatora przyciemniania Philips Hue. Prosto włączaj i wyłączaj światła, przyciemniaj, rozjaśniaj, a także wybieraj pomiędzy czterema rozmaitymi aranżacjami świetlnymi. Połączenie regulatora przyciemniania z oświetleniem Hue jest prędkie i proste. Wystarczy sparować pilot z wybraną lampą lub żarówką Philips Hue i przypasować ustawienia w aplikacji Philips Hue.

przystępne sterowanie dzięki połączeniu Bluetooth

Łatwo włączaj, wyłączaj, przyciemniaj i zmieniaj światła dzięki aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth (przystępna na iOS i Android). Aplikacja pozwala sterować max 10 punktami świetlnymi (żarówki i lampy Philips Hue) w jednym pomieszczeniu.

Steruj oświetleniem przy pomocy głosu*

Philips Hue współpracuje z Amazon Alexa i Asystentem Google po sparowaniu z kompatybilnym urządzeniem Google Nest albo Amazon Echo. Proste polecenia głosowe pozwalają kontrolować sporo punktów światła w pomieszczeniu albo sterować tylko jedną wybraną lampą.

obfita paleta odcieni białego światła

Wybieraj z wielu odcieni białego światła - od ciepłej po chłodną biel. Pełen zakres przyciemnienia od wyjątkowo jasnego światła po delikatną poświatę pozwala przystosować odcień i intensywność oświetlenia do każdej pory dnia.

Dobierz odpowiednie oświetlenie do każdej czynności

Przygotowane poprzez nas cztery aranżacje świetlne (energetyzujące, powiększające koncentrację, do czytania i reklaksu) pozwolą Ci dopasować oświetlenie do codziennych zadań i uprzyjemnić dzień. Dwie chłodniejsze barwy białego światła upraszczają poranne wstanie i koncentrację, natomiast dwie cieplejsze pozwalają radować się korzystną książką i odprężyć się po ciężkim dniu.

Odblokuj wszystkie możliwości inteligentnego oświetlenia przy pomocy mostka Hue

powiększ możliwości inteligentnego oświetlenia Philips Hue w swoim domu dodając mostek Philips Hue Bridge (sprzedawany osobno). Mostek Hue pozwala dodać nawet 50 punktów światła, którymi możesz sterować w całym domu i ogrodzie. Możesz tworzyć harmonogramy automatycznie zapalającego się światła sprawiając, iż Twój dom stanie się naprawdę smart. Synchronizuj światło z filmem, grą i muzyką i wskocz na wyższy poziom domowej rozrywki. Steruj oświetleniem spoza domu albo dodaj do systemu uzupełniające akcesoria, takie jak czujniki ruchu czy pilot sterowania światłem (regulator przyciemnienia).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.