Menu

STEINEL 009946 - LED Reflektor z czujnikiem XLEDPRO SQUARE XL LED/48W/230V IP54

Cechy produktu

  • Producent Steinel 

Opis

Czarny reflektor zewnętrzny LED XLED Pro Square XL z czujnikiem podczerwieni solidne źródło światła do użytkowania na zewnątrz budynku – to właśnie reflektor zewnętrzny LED XLED Pro Square z diodami LED, o łącznej mocy 48 W, emitującymi światło o barwie uniwersalnej bieli.

Światło to jest w stanie rozświetlić dużą przestrzeń. Obracając płaską głowicę lampy w poziomie o 360° i w pionie o 90°, możemy ustawić światło w sposób genialny. Zastosowany czujka podczerwieni o kącie detekcji ruchu 240°, z czujnikiem strefy przejścia, zapewnia samoczynne włączanie światła po wykryciu ruchu.

dane techniczne / parametry - wysokość montażu: maksymalnie 6 m - system chłodzenia LED: pasywna regulacja cieplna (Passive Thermo Control) - detektor – płynna regulacja zasięgu maksymalnie do 12 metrów - możliwość ustawienia czasu świecenia od 5 sekund do 15 minut - zakres obrotu reflektora: 360° w poziomie, 90° w pionie - możliwość wykorzystywania w temperaturze otoczenia od -20 do +40°C - możliwość prostego połączenia w sieć z innymi lampami w wersji slave (bez czujnika, maksymalnie 10 reflektorów) - funkcja światła podstawowego (regulacja 3% na 10 minut lub na całą noc) - z możliwością ustawienia maksymalnego czasu świecenia ciągłego – do 4 godzin

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.