Menu

Hiton 510

Cechy produktu
  • Producent Hiton 
  • Waga urządzenia 65 kg
Opis

Orbitrek Hiton Polska 510 czarny to bardzo cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

Orbitrek wyposażony został w wielofunkcyjny komputer z sporym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z mocnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących ale także zaawansowanych użytkowników. Mocna kompozycja umożliwia wykorzystywanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 130 kg.

Orbitrek także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. W dodatku chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

Trenażer magnetyczny Hiton Polska 510 pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, ograniczysz poziom ciśnienia krwi, a na ogół poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

OUTLET

Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może posiadać zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych oraz opakowanie zastępcze.

PW P1155 - Ślady skręcania, rysy otarcia.


Najważniejsze dane:
  • postępowy orbitrek treningowy Hiton o całkiem dużym kole zamachowych, którego waga wynosi 12 kg.
  • dedykowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 130 kg.
  • Opór magnetyczny
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

SPECYFIKACJA technologicznA

zdjęcia
Opinie - 1 opinia + Dodaj opinie
Bartłomiej S. - Wystawiona 3 lata temu
Sprzęt reklamowany jako polski wysokiej jakości oraz cichy w rzeczywistości okazuje się badziewiem z PRC za tysiąc złotych: - Instrukcja nie opisuje poszczególnych elementów (głównie śrub, podkładek różnego rodzaju, nakrętek itp których jest w sumie z kilogram) pokazuje tylko pobieżnie na dosłownie kilku klatkach co gdzie ma być. - Odpustowe, beznadziejnie spasowane plastikowe osłony na łączenia i przeguby oraz stopki. - Wszystkie śruby, podkładki, nakrętki wykonane z miękkiej jak plastik stali, dwukrotne odkręcenie (nie "na chama" lecz do pierwszego mocniejszego oporu) luzu powstałego w wyniku pracy łączonych części spowodowało zerwanie gwinta w 3 z 4 śrub w poprzecznych stopkach dolnych) Śruby imbusowe przy dokręcaniu jak powyżej przekręcone. - Plastikowe tuleje ramion napędowych wytarte z luzami powodującymi stukanie przy każdym pełnym obrocie koła zamachowego. - Łożyska koła zamachowego smaru nie widziały, w moim egzemplarzu pracowały na sucho i po miesiącu zaczęły tak przeraźliwie piszczeć że zmuszony byłem rozebrać wszystko na elementy pierwsze i poprawić fuszerkę odwaloną w fabryce. - Orbitrek używany regularnie (45 minut dziennie) po niecałych 3 miesiącach skrzypi w każdym możliwym miejscu łączenia elementów metalowych (wszystko dokręcone zgodnie z instrukcją obsługi) Podsumowując, unikać jak ognia, WSZYSTKO CO MOŻNA BYŁO W KONSTRUKCJI ZEPSUĆ ZOSTAŁO ZEPSUTE. Gorąco NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM (takiego drogiego odchodu nigdy nie kupiłem)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.