Menu

Sapphire SG-511E

Cechy produktu
 • Producent Sapphire 
 • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
 • System hamowania magnetyczny 
 • Waga urządzenia 37 kg
 • Waga koła zamachowego 8 kg
Opis
informacje
 • wymiary: 157 x 118 x 60 cm (wys. X dł. Szer.)
 • Waga urządzenia: 37 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
 • System hamowania: magnetyczny
 • Regulacja obciążenia: 8 stopni
 • Waga koła zamachowego: 10 kg
 • Komputer z wyświetlaczem LCD
 • Uchwyt na urządzenie mobilne
mocne strony
 • Dotykowe sensory pomiaru tętna
 • Rolki transportowe
 • antypoślizgowe pedały
 • Stopki poziomujące
 • Miękka i przyjemna w dotyku pianka na uchwytach
 • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
 • Funkcje komputera: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie, pomiar pulsu, ODO, SCAN

Niezastąpione narzędzie do walki ze zbędnymi kaloriami

Orbitrek magnetyczny Thunder Sapphire w najnowszej odsłonie. W kontraście do poprzedniej wersji tego modelu zmieniony pozostał wygląd komputera, który stał się dzięki czemu łatwiejszy w obsłudze. Ponadto przy komputerze umieszczona została tacka na urządzenie przenośne.

mocna i trwała kompozycja

Thunder II ma mocną konstrukcję zapewniającą dużą nośność wynoszącą aż 150 kg. Solidne ruchome rękojeści oraz pokaźne podstawy pod stopy zapewniają bezpieczeństwo i komfort domowego treningu fitness.

praktyczna konsola główna

Model wyekwipowany jest w komputer z wyświetlaczem LCD, na którym prezentowane są najważniejsze dane o prowadzonym treningu. Wysokość pulsu mierzą dotykowe sensory umieszczone na kierownicy.

Spokojne i ciche treningi we własnym domu

Magnetyczny system oporu charakteryzuje się płynną, cichą pracą. Obciążenie dostosowywane jest za pomocą ergonomicznego pokrętła umieszczonego na kolumnie kierownicy. Używanie urządzenia w mieszkaniu albo domowej siłowni usprawniają rolki transportowe.Do orbitreka załączony jest pas wyszczuplający.


Orbitreki Sapphire

energiczność na najwyższym poziomie to możliwość, jaką dają orbitreki Sapphire. Pozwolą każdemu użytkownikowi na przeprowadzenie w pełni fachowych treningów, które pozytywnie wpłyną na stan zdrowia, a także kondycję fizyczną. Trenażery charakteryzują się wysoką jakością, a także progresywne rozwiązania, dzięki którym sprzęt świetnie pasuje równocześnie do amatorskich ćwiczeń, jak i do wymagających treningów interwałowych.

Orbitreki Sapphire gwarantują wszystko to, co w tego typu sprzęcie najlepsze. To produkty wysokiej jakości, starannie wytwarzane, o niezwykle interesującoj stylistyce. Mogą być stosowane równocześnie jako domowy sprzęt treningowych, jak i komercyjne przyrządy do klubów fitness. Dzięki zaimplementowaniu wewnętrznego mechanizmu oporu magnetycznego sprzęt ten zapewnia cichą i błogą pracę, która dodatkowo charakteryzuje się nieprzeciętną płynnością.

rozszerzona waga i optymalna budowa sprawia, że orbitreki Sapphire są nad wyraz stabilne w trakcie ćwiczeń. Sprzęt ten przemyślany jest pod każdym względem — wystarczy spojrzeć na jego konstrukcję i komponenty wyposażenia, by zauważyć, że jest on dopasowany do ciągle rosnących wymagań użytkowników. Komfortowe siodełko, czy rączki kierownic pokryte miękką pianką, to tylko niektóre z składników, które gwarantują komfort i wygodę stosowania, dając stuprocentową przyjemność z treningu.


Sapphire

Sapphire to producent istniejąca na rynku polskim już od 7 lat. Tak długi czas pozwolił na zdobycie ugruntowane pozycji, a także zaufania klientów. Niezwykła staranność i staranność produkcji sprawia, iż przyrządy fitness, a także outdoorowy asortyment jest doceniany równocześnie przez jednostkowych klientów, jak i specjalistyczne siłownie i kluby fitness. Bogactwo opinii oraz recenzji sprzętu sprawia, iż zainteresowanie produktami Sapphire nieustannie rośnie.

W ofercie producenta dominuje sprzęt fitness, który spełnia wymagania najszczególniej wymagających kupujących. Wszystkie przyrządy wytworzone są z trosceą o najmniejsze detale z wysokiej jakości tworzyw, które mocne konstrukcje i płynność pracy każdego urządzenia. Produkty Sapphire spełniają w dodatku unijną dyrektywę RoHS, nakazująca zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska. Na dodatek zgodność z normą EN957 sprawia, że przyrządy są bezpieczne i trwałe w używaniu, nie narażając zdrowia użytkownika.


Pulse Device

Czujniki pulsu umieszczone w rączkach prędkie podejrzenie akutalnej wartości pulsu. Kontrola własnego tętna pozwala odpowiednio dobrać intesywność treningów, a przez to skuteczność ćwiczeń będzie dużo większa.


Nice Touch

Uchwyty kierownicze pokryte miękką i miłą w dotyku pianką. Piankowy materiał gwarantuje pewny chwyt i zapobiega ślizganiu się rąk podczas dynamicznych treningów interwałowych.


Enjoy+

Płynna regulacja oporu za pomocą wygodnego pokrętła pozwala dopasować energiczność treningu w zależności od własnych preferencji. Możliwość zmiany oporu choćby w trakcie trwania ćwiczeń umożliwia nieustanny trening.


Fine Cascors

Zintegrowane rolki transportowe prędkie i wygodne przesunięcie przyrządu w dowolne miejsce.


Safety Traps

Pedały pokryte antypoślizgowym materiałem, który udoskonala stabilność podczas długich i dynamicznych ćwiczeń. Pewne oparcie dla stóp jest kluczem do bezpiecznych i efektywnych treningów.


LCD Panel

praktyczna konsola sterująca zaopatrzona w czytelny wyświetlacz, na którym wyświetlane są wszystkie atrybuty treningu. Komputer dokonuje pomiaru takich wartości jak czas, prędkość, ilość spalonych kalorii, dystans i umożliwia pojedyncze wyświetlanie poszczególnych wskaźników treningowych.


artykuł
Kod producenta
SG-511E
EAN
5902340242575
Wiosna2018
wiosna_sprzet_fitness
informacje podstawowe
Przeznaczenie
Domowe
System hamowania
Magnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
8
Nośność [kg]
150
Waga [kg]
37
Wyposażenie
Komputer
ekran LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar prędkości
Pomiar pulsu
Wydatek energetyczny
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.