Menu

Sapphire SG-920E

Cechy produktu
 • Producent Sapphire 
 • System hamowania magnetyczny 
 • Waga urządzenia 32 kg
 • Waga koła zamachowego 7 kg
Opis
informacje
 • rozmiary: 151 x 95 x 65
 • Waga: 31,5 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
 • System hamowania: magnetyczny
 • Regulacja obciążenia: 8 stopni
 • Waga koła zamachowego: 7 kg
 • Komputer z wyświetlaczem
atuty
 • Dotykowe sensory pomiaru tętna
 • Rolki transportowe
 • antypoślizgowe pedały
 • pokaźne płozy
 • Miękka i przyjemna w dotyku pianka na uchwytach
 • Wyciszona pokrywa
 • Funkcje komputera: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie, pomiar pulsu, ODO, SCAN

Sprawdzony i potężny sprzęt do ćwiczeń aerobowych

Orbitrek magnetyczny Sapphire SG-920E wyszczuli sylwetkę oraz pomoże w osiągnięciu wymarzonej kondycji. Regularny trening pozwoli zrzucić zbędne kilogramy i poprawić ogólny stan zdrowia. Przeznaczony dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z domowym treningiem cardio.

Cisza i spokój w domowych warunkach

Magnetyczny system oporu gwarantuje niemalże bezszelestną pracę. Ćwiczenia są płynne i w niewielkim stopniu obciążają stawy, więc mogą być wykonywane jednocześnie poprzez młodych, jak i tych troszkę starszych użytkowników. Koło zamachowe o wadze 7 kg zagwarantuje odpowiednie obciążenie. Regulacja energiczności ćwiczeń odbywa się za pośrednictwem pokrętła będącego w zasięgu ręki ćwiczącego.

praktyczna konsola główna

Wszystkie wyniki aktualnego treningu można śledzić na czytelnym wyświetlaczu LCD. Łatwy w obsłudze panel główny pozwala na podejrzenie wszystkich parametrów w trakcie ćwiczeń oraz ustawienie nowych celów treningowych. Komputer umożliwia pomiar m.in. Takich wartości jak: czas, szybkość, spalone kalorie czy całkowity przebyty.

Gwarancja udanych treningów

umocniona konstrukcja z wyciszoną obudową minimalizuje poziom słyszalności wydobywających się podczas ćwiczeń dźwięków. Obfite płozy pokryto przeciwpoślizgową warstwą, aby zapewnić pewne oparcie dla stóp i pokaźniejszą stabilność w trakcie ćwiczeń. Obszerna odporność umożliwia długookresowe stosowanie bez obawy o awarię.


Orbitreki Sapphire

intensywność na najwyższym poziomie to możliwość, jaką dają orbitreki Sapphire. Pozwolą każdemu użytkownikowi na przeprowadzenie w pełni mistrzowskich treningów, które pozytywnie wpłyną na stan zdrowia, a także kondycję fizyczną. Trenażery znamionują się wysoką jakością oraz progresywne rozwiązania, dzięki którym sprzęt wspaniale pasuje jednocześnie do amatorskich ćwiczeń, jak i do wymagających treningów interwałowych.

Orbitreki Sapphire zapewniają wszystko to, co w tego typu sprzęcie najlepsze. To produkty wysokiej jakości, precyzyjnie wykonane, o szczególnie atrakcyjniej stylistyce. Mogą być używane jednocześnie jako domowy sprzęt treningowych, jak i komercyjne przyrządy do klubów fitness. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego mechanizmu oporu magnetycznego sprzęt ten zapewnia cichą i przyjemną pracę, która dodatkowo znamionuje się wspaniałą płynnością.

rozszerzona waga oraz adekwatna konstrukcja sprawia, że orbitreki Sapphire są wyjątkowo jednostajne podczas ćwiczeń. Sprzęt ten przemyślany jest pod każdym względem — starczy spojrzeć na jego konstrukcję i elementy wyposażenia, żeby zauważyć, iż jest on dostosowany do ciągle rosnących wymagań użytkowników. Komfortowe siodełko, czy rączki kierownic pokryte miękką pianką, to wyłącznie niektóre z składników, które gwarantują komfort i wygodę używania, dając stuprocentową przyjemność z treningu.


Sapphire

Sapphire to marka istniejąca na rynku polskim już od 7 lat. Tak długi czas pozwolił na zdobycie ugruntowane pozycji oraz zaufania klientów. Niezwykła dokładność i staranność produkcji powoduje, że przyrządy fitness, a także outdoorowy asortyment jest doceniany jednocześnie poprzez jednostkowych klientów, jak i specjalistyczne siłownie i kluby fitness. Dostatek opinii, a także recenzji sprzętu powoduje, że zainteresowanie produktami Sapphire nieustannie rośnie.

W ofercie producenta dominuje sprzęt fitness, który spełnia wymogi najistotniej wymagających konsumentów. Wszystkie przyrządy wytworzone są z trosceą o najmniejsze szczegóły z wysokiej jakości tworzyw, które solidne konstrukcje i płynność pracy każdego urządzenia. Produkty Sapphire spełniają też unijną dyrektywę RoHS, nakazująca zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska. Na dodatek zgodność z normą EN957 sprawia, iż przyrządy są bezpieczne i trwałe w wykorzystywaniu, nie narażając zdrowia użytkownika.


Pulse Device

Czujniki pulsu umieszczone w rączkach prędkie podejrzenie akutalnej wartości pulsu. Kontrola własnego tętna pozwala adekwatnie dobrać intesywność treningów, a poprzez to produktywność ćwiczeń będzie dużo pokaźniejsza.


Nice Touch

Uchwyty kierownicze pokryte miękką i przyjemną w dotyku pianką. Piankowy materiał gwarantuje pewny chwyt i zapobiega ślizganiu się dłoni w trakcie aktywnych treningów interwałowych.


Enjoy+

Płynna regulacja oporu za pomocą wygodnego pokrętła pozwala dopasować energiczność treningu w zależności od własnych preferencji. Możliwość zmiany oporu nawet podczas trwania ćwiczeń umożliwia nieprzerwany trening.


Fine Cascors

Zintegrowane rolki transportowe szybkie i wygodne przesunięcie przyrządu w dowolne miejsce.


Safety Traps

Pedały pokryte antypoślizgowym materiałem, który poprawia stabilność w trakcie długich i energicznych ćwiczeń. Pewne oparcie dla stóp jest kluczem do bezpiecznych i wydajnych treningów.


LCD Panel

ergonomiczna konsola sterująca wyposażona w czytelny ekran, na którym wyświetlane są wszystkie właściwości treningu. Komputer dokonuje pomiaru takich wartości jak czas, prędkość, ilość spalonych kalorii, dystans oraz pozwala na pojedyncze wyświetlanie poszczególnych wskaźników treningowych.


towar
producent
Kod producenta
SG-920E
EAN
5902340242629
Wiosna2018
wiosna_sprzet_fitness
dane podstawowe
Przeznaczenie
Komercyjne
System hamowania
Magnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
7
Nośność [kg]
150
Waga [kg]
31,5
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.