Menu

Lampka przednia Mini

Cechy produktu

  • Producent MACTRONIC 
  • Rodzaj przednie 

Opis

Lampa rowerowa przednia Falcon Eye MINI

Lampka rowerowa jest koniecznym i najszczególniej podstawowym elementem wyposażenia naszego jednośladu.

Jazda na rowerze jest, obok jazdy samochodem, jednym z najpopularniejszych środków lokomocji.

Warto zatem zadbać o własne bezpieczeństwo podczas przemieszczania się.

adekwatne oświetlenie rowerowe pozwala nie tylko w porę dojrzeć przeszkody na torze jazdy i produktywnie je ominąć, gwarantuje także konieczną widoczność podczas poruszania się.

dzięki czemu mamy pewność, iż podczas przejazdu poprzez ulicę będziemy rewelacyjnie widoczni dla kierowców, a przy przemieszczaniu się drogą dla rowerów żaden pieszy nie wpadnie na nas poprzez przypadek.

Lampka Falcon Eye Mini pasuje nieprzeciętnie jako lampka ostrzegawcza do rowerów poruszających się po dobrze oświetlonych drogach miejskiej dżungli.

Entuzjaści przemieszczania się po mieście jednośladami niewątpliwie docenią minimalne wymiary, niską wagę i niebanalny opływowy zarys.


śladowa, niepozorna, lecz konieczna

Obudowa lampki jest plastikowa. Dzięki temu wartość lampki mogła zostać maksymalnie zmniejszona, byś mógł radować się jazdą na rowerze bez obawy o bezpieczeństwo i domowy budżet.

śladowa gumowa podstawka na dole lampki zabezpiecza kierownicę Twojego roweru przed zarysowaniem oraz nie zezwala na ślizganie się urządzenia po kierownicy.

Opływowy zarys oraz biały kolor nadadzą Twojemu rowerowi sportowego wyglądu, a niezwykle śladowy rozmiar (wielkości pudełka zapałek) pozwoli na prędkie zapakowanie jej np. Do kieszeni.

Dzięki dwóm paskom możemy zamocować ją w dowolnie wybranym miejscu.

Mniejszy pasek wspaniale nada się podczas montażu lampki na kierownicy czy do plecaka. Pasek należy wsunąć w wąski, asygnowany do tego celu otwór, dzięki temu pewnie zamocujesz lampkę w pożądanym miejscu. Wygodny rzep zezwala na skrupulatną regulację zapięcia.

pokaźniejszego paska można wykorzystać, by zamontować urządzenie na kasku rowerowym, by móc doświetlić miejsca, na które aktualnie zwracamy swój wzrok oraz jeszcze bardziej poprawić swoją widoczność na drodze. Składa się z trzech części: materiałowy pasek, rzep regulujący długość paska oraz komfortowa gumka, dzięki której możemy zapiąć lampkę delikatnie ciaśniej, aby się nie zsuwała, a jednocześnie nie uciskała.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Lampka ma trzy tryby świecenia, dzięki temu zawsze będziesz mógł wybrać najmocniej odpowiednią ilość oświetlenia do mocnej trasy.

Pierwszy tryb to tryb migający stroboskopowy. Uruchamiany jest poprzez jednokrotne naciśnięcie gumowego przycisku u góry lampki. Drugi tryb jest trybem migającym. Pozwala on na zaznaczenie Twojej występowaniu i pozycji na drodze, zwiększając tym samym Twoje bezpieczeństwo. Trzecie naciśnięcie przycisku powoduje włączenie trybu świecenia stałego.

Należy ponadto zauważyć, iż soczewka wystaje poza obrys lampki. Zabieg ten zaimplementowano w celu powiększenia Twojej widoczności boczną. Dzięki temu będziesz dobrze widoczny podczas przecinania skrzyżowania.


Lekka, kompaktowa, wielozadaniowa

Lampka zasilana jest dwoma bateriami CR 2032, których używa się do większości niewielkich maszyn od zegarków, przez lampki, po wagi łazienkowe.

Możesz je znaleźć w większości sklepów.

Jest to stanowczo {pomocn|przydatn)a podczas wszelkiego rodzaju wycieczek czy wyjazdów, gdyż w prosty sposób możesz ją zdemontować i schować do kieszeni oraz przymocować, gdzie tylko chcesz.

Parametry

Producent: Falcon Eye

Kod: L-FN-1P-MINI

Przeznaczenie: miasto, drogi dobrze oświetlone

Czas świecenia: 60 h

Źródło światła: 1x dioda LED

Tryby świecenia: 3

Włącznik: tak

Odblask: nie

Widoczność boczna: tak

Rodzaj baterii: 2x CR2032

Zasilanie: baterie

Ostrzeżenie o niskim stanie baterii: nie

Obudowa materiał: aluminium

Montaż: pasek na rzep na kierownicę/kask

Wymiary: 32x52x18 mm

Wyposażenie: baterie, materiałowe paski montażowe na rzep

Waga: ~18 g

O producencie:

Firma Falcon Eye jest córką firmy Mactronic - jednego z najsłynniejszych producentów oświetlenia.

Twórcy postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyli linię produktów nie tylko trwałych, lecz także przystępnych cenowo.

Jeżeli nie chcesz wydać fortuny na oświetlenie rowerowe, ale jednocześnie nie masz ochoty na przysłowiowe wyrzucenie pieniędzy w błoto kupując produkt "no name" to lampki tej serii przeznaczone są właśnie dla Ciebie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.