Menu

LEZYNE KTV DRIVE REAR STVZO 11 Lampka tylna, usb czarna LZN-1-LED-12R-STVZO-V204,4712806002701

Cechy produktu

  • Producent LEZYNE 
  • Rodzaj tylne 

Opis

Kompaktowa, poprawnie widoczna lampka bezpieczeństwa. Zoptymalizowana soczewka pod kątem niemieckiej normy StVZO kontroluje kierunek strumienia świetlnego. Trwała, wodoodporna kompozycja. System dwóch diod LED zagwarantuje moc świecenia 11 lumenów i do 12 godzin pracy. Szerokokątna soczewka zapewniająca widoczność do 270°. Unikalna budowa kompatybilna z okrągłymi i aerodynamicznymi sztycami podsiodłowymi. Zintegrowana port USB do komfortowego ładowania bez kabla.

SPECYFIKACJA:
Max. Moc: 11 lumenów
Waga: 54g
Maksymalny czas pracy: 12 godzin
Czas ładowania: 3 godziny


TECHNOLOGIE:

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest usztywnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji części, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w kontraście do innych technice LED. Lezyne proponuje najkorzystniejszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

WIDE ANGLE LENS - unikalna kompozycja zezwala na 270 poziomów widoczności, zwłaszcza bocznej, rozszerza bezpieczeństwo użytkownika w trakcie pracy w nocy.

USB RECHARGEABLE - zaimplementowany bezpośredni port USB do ładowania, jest kompatybilny jednocześnie z portem USB komputera.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, dokładne i wysokiej jakości uszczelki gumowe wyśmienitą niepodatność na wodę we wszelkich lampkach Lezyne LED.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i... Kasą. Produkty bowiem tej producenta to śladowe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz artykuł dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... Ach:)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.