Menu

Adata Pamięć XPG GAMMIX D41 DDR4 3600 DIMM 16GB (2x8) Led

Cechy produktu
  • Producent Adata 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3600 Mhz
Opis

szczegóły Pamięć XPG SPECTRIX D41 DDR4 RGB łączy w sobie nieszablonową sprawność i hipnotyzujące oświetlenie RGB, zapewniając godne udoskonalenie systemu. Dzięki zachwycającym szybkościom do 5000 MHz SPECTRIX D41 zagwarantuje płynną, szybką rozgrywkę i przetaktowywanie, jednocześnie obsługując platformy Intel X299 i AMD AM4/Ryzen.

Co więcej, dzięki żywemu oświetleniu RGB, które jest kompatybilne z szeroką gamą oprogramowania sterującego oświetleniem, Twoja konfiguracja do gier przyćmi konkurencję. Zabłyśnij dzięki oświetleniu RGB zainspirowany wyglądem średniowiecznej zbroi, metalowy radiator SPECTRIX D41 ma odważne kontury, które symbolizują jego konkretną produktywność.

Na górze znajduje się w pełni uwydatniony pasek świetlny LED RGB, który świeci bez przeszkód, zezwalając prześwitywać wybrane poprzez Ciebie kolory. SPECTRIX D41 jest przystępny w dwóch wersjach kolorystycznych - bordowej czerwieni i szarości tytanowej.

dopasuj swój styl przypasuj swoje wrażenia z gry dzięki programowalnym efektom świetlnym. Ustaw wzory, szybkość pulsu, intensywność oświetlenia i nie tylko. Sterowanie jest nietrudne dzięki aplikacji XPG RGB Sync.

albo jeśli masz już istniejące oprogramowanie do sterowania oświetleniem RGB od jednego z głównych producentów płyt głównych, możesz go dodatkowo wykorzystać. Dążenie do wykonania SPECTRIX D41 gwarantuje unikatową skuteczność i uderzające szybkości przy szerokich częstotliwościach roboczych od 2666 MHz do 5000 MHz i obsługuje platformy Intel X299 2666 MHz i AMD AM4 / Ryzen.

Jakość, na której możesz polegać SPECTRIX D41 wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości chipy przefiltrowane poprzez rygorystyczny cykl selekcji gwarantujący bezawaryjność i solidność. Ma specjalnie zaprojektowany radiator, który lepszą jakość przesyłania sygnału, a jednocześnie zagwarantuje pokaźniejszą stabilność.

Łatwe przetaktowywanie dzięki Intel XMP 2.0 Profil Intel Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 powoduje, iż podkręcanie jest niezwłoczne i rozszerza stabilność systemu. Zamiast dostosowywać poszczególne atrybuty w systemie BIOS, możesz to zrobić bezpośrednio w systemie operacyjnym komputera.

Przygotuj się na sterowanie RGB dzięki szybkiej i bezpłatnej instalacji aplikacji Aplikacja XPG RGB Sync (wersja beta) pozwala dostosować i dostroić oświetlenie SPECTRIX D41 RGB. Jest kompatybilny ze wszystkimi lubianymi płytami głównymi, umożliwiając sterowanie maksymalnie pięcioma pojedynczymi elementami RGB.

Ustaw wzory, prędkość pulsu, intensywność oświetlenia i nie tylko. W dodatku tryb muzyczny pozwala użytkownikom słuchać przeróżnych rodzajów muzyki i łączyć efekty świetlne do tempa rytmu tak zróżnicowanego, jak Rock, Party, Funk i nie tylko.

To wszystko jest proste. Po prostu kliknij Zastosuj i poczekaj sekundę lub dwie na aktualizację zmian. Specjalna edycja TUF Gaming Pamięć SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition DDR4 RGB certyfikat TUF Gaming Alliance, co oznacza, że przeszła rygorystyczne testy, aby spełnić rygorystyczne standardy sojuszu.

lecz ten moduł pamięci oferuje tę samą rewelacyjną sprawność i zachwycające programowalne oświetlenie RGB, co oryginalny model, ma bardziej wojowniczy wygląd dzięki czarnym rozpraszaczom ciepła z żółtym wykończeniem.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.