Menu

Adata Pamięć XPG HUNTER DDR4 3200 DIMM 16GB CL16 (d1024x8)

Cechy produktu
  • Producent Adata 
  • Opóźnienie - CL 16 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3200 Mhz
Opis

Moduł pamięci DDR4 XPG Hunter, który zaprojektowano z myślą o entuzjastach PC i graczach, zagwarantuje wszystkie korzyści pamięci DDR4 oraz niezwykłą efektywność i produktywność. Obsługuje XMP 2.0 do nietrudnego przetaktowywania i oferuje dużą stabilność, dzięki czemu jest rewelacyjny dla osób poszukujących rozwiązań o wysokiej efektywności od gier do benchmarkingu konkurencyjnego.

obszerniejsza trwałość dzięki najwyższej jakości pamięci RAM

Pamięć DDR4 XPG Hunter jest zaopatrzona w wysokiej jakości układy scalone wybrane w procesie rygorystycznej selekcji. Jest wyposażona w najwyższej jakości płytki PCB, a także przeszła ascetyczne testy bezawaryjności i kompatybilności w celu zapewnienia długiego czasu używania i wielkiej wytrzymałości, co jest kluczowe w sytuacji przetaktowywania, gier i ekstremalnego benchmarkingu.

Intel XMP 2.0 bardziej dostępne przetaktowywanie

Pamięć XPG Hunter jest w pełni zgodna z XMP 2.0, co istotnie upraszcza przetaktowywanie po zainstalowaniu w komputerze, który także obsługuje XMP 2.0: pokaźniejsza skuteczność, mniej czynności do wykonania!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.