Menu

GOODRAM DDR4 IRDM X 8/3200 16-18-18 Czarny

Cechy produktu

  • Producent GOODRAM 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3200 Mhz

Opis

Twój nowy skill IRDM X to upgrade serii IRDM, w którym moduł pamięci zapewnia częstotliwość na poziomie 3200 MHz. Właściwości te powodują, iż model asygnowany jest dla wszystkich, którzy oczekują zarówno wysokiej produktywności i niezawodności jak i dostępnego poziomu cenowego.

Pamięci IRDM X DDR4 mają 4 GB, 8 GB i 16 GB pamięci w jednym module i dostępne są w konfiguracjach Single oraz Dual Channel (8, 16, 32 GB). Gwarantowana na poziomie 3200 MHz częstotliwość sprawia, iż moduły IRDM X cieszą się dużą popularnością wśród graczy.

Najwyższa jakość = wieczysta gwarancja Wszystkie moduły pamięci IRDM X wytwarzane są w Polsce na bazie skrupulatnie wyselekcjonowanych składników i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat.

Dział Kontroli Jakości dba o to, by każdy moduł był nadzwyczajnie przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd zagwarantujemy użytkownikom dożywotnią gwarancję. Stylowy radiator Moduły IRDM X są wyposażone w niskoprofilowe, ulepszone radiatory, odprowadzające ciepło i gwarantujące jednostajna pracę komputera.

Blachy występują w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki temu użytkownicy mogą zintegrować pamięć do koloru pokrywy komputera czy oświetlenia wewnątrz PC, personalizując tym samym swój komputer.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.