Menu

GOODRAM Pamięć DDR4 IRDM PRO 16/3600 (2*8GB) 17-19-19 Biała

Cechy produktu

  • Producent GOODRAM 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3600 Mhz

Opis

Moduły pamięci IRDM DDR4 to pamięci tworzone z myślą o graczach i entuzjastach. Moduły zbudowane zostały z wyselekcjonowanych pamięci, a także 8-warstwowej płytki PCB w kolorze białym. Całość została zamknięta w błyskotliwe, odprowadzające nadmiar ciepła radiatory, przystępne w odcieniu Hollow White Wszystkie moduły pamięci IRDM PRO wytworzone są w Polsce na bazie skrupulatnie wyselekcjonowanych elementów i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat.

Dział Kontroli Jakości dba o to, by każdy moduł był nadzwyczajnie przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd zagwarantujemy użytkownikom dożywotnią gwarancję. Moduły IRDM PRO są zaopatrzone w niskoprofilowe, udoskonalone radiatory, odprowadzające ciepło i gwarantujące stabilna pracę komputera.

Blachy występują w dwóch nieszablonowych wersjach kolorystycznych: Pitch Black, gdzie całość pomalowana jest matową, czarną farbą i Hollow White z białym heatsinkiem na PCB w tym samym kolorze. Bezkompromisowy design niezwykle sprawdzi się w komputerach, gdzie liczy się lubiana czystość formy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.