Menu

HyperX DDR4 HyperX Predator 16/2666(2*8GB) CL13

Cechy produktu

  • Producent HyperX 
  • Opóźnienie - CL 13 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2666 Mhz

Opis

Zniszcz konkurencję. Ultraszybkie, bijące rekordy* pamięci HyperX Predator DDR4** zapewnią trafną efektywność systemu zbudowanego na platformie AMD albo Intel. Wykorzystaj możliwości, jakie daje wysoka liczba klatek na sekundę, bezproblemowe przesyłanie strumieniowe i edycja nagrań najważniejszych rozrywek z szybkością do nawet 4600 MHz połączoną z niskimi opóźnieniami bramkowania adresu kolumny (na poziomie CL12–CL19).

Zasiej trwogę w sercach wrogów dzięki drapieżnemu, stylowemu, czarnemu radiatorowi i pasującej czarnej płytce PCB, którym nie straszne są żadne temperatury. Pamięci są przystępne w formie pojedynczych modułów o objętości od 8 do 16 GB, a także zestawów złożonych z 2, 4 albo 8 modułów o objętości od 16 do 128 GB.

Predator DDR4 certyfikat zgodności z profilami Intel XMP zoptymalizowanymi pod kątem najnowszych chipsetów marki Intel — po prostu wybierz profil w BIOS-ie i graj. Pamięci Predator DDR4 przechodzą pełne fabryczne testy szybkości, są objęte wieczystą gwarancją i zaprojektowano je na podstawie wiedzy specjalistycznej zbieranej poprzez ponad 30 lat.

dzięki temu łączą w sobie dwie ważne atrybuty: ekstremalną produktywność i maksymalną bezusterkowość. * Światowy rekord w dziedzinie przetaktowywania wynoszący 5608 MHz, ustanowiony 22 stycznia 2019 r. ** przekazane tutaj cechy techniczne modułów umożliwiających ekstremalne przetaktowywanie mogą przekraczać możliwości podzespołów systemu użytkownika.

Aby zagwarantować, iż moduły te będą pracować zgodnie z przeznaczeniem, należy skrupulatnie dobrać wszystkie elementy systemu (np. Procesor, płytę główną, zasilacz). Zestawy takie przechodzą gruntowne testy potwierdzające pracę z podaną prędkością.

Z myślą o systemach, które nie są w stanie obsłużyć najwyższej szybkości określonej w profilu XMP, udostępniamy dodatkowy profil XMP, który gwarantuje doskonałą wydajność pomimo pracy z niższym taktowaniem.

Cenną wskazówką mogą być informacje procesorów i płyty głównej wykorzystanych do potwierdzenia zgodności pamięci HyperX z profilami Intel XMP znajdujące się na tej stronie: www.intel.com/content/www/us/en/gaming/extreme-memory-profile-xmp.html.

Nie gwarantujemy zgodności w sytuacji konfiguracji systemu użytkownika. Nie możemy zagwarantować zgodności ze wszystkimi systemami. Użytkownicy instalują i wykorzystaniają moduły na własne ryzyko. Tylko niektóre płyty główne użycie pełnej prędkości pamięci DDR4-4000 i szybszych.

informacje o obsłudze znacznych szybkości pamięci Predator można znaleźć na liście kwalifikowanych dostawców (Qualified Vendor List, QVL) na stronie internetowej producenta płyty głównej i/lub na liście produktów mających atest Intel XMP.

jednostajna praca pamięci z dużą szybkością wymaga użycia wysokiej klasy systemu chłodzenia procesora i obudowy. Zaleca się użytkowanie procesorów Intel kolekcji X, a także K.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.