Menu

Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast 64GB(2*32GB)/3600 CL18

Cechy produktu
  • Producent Kingston 
  • Opóźnienie - CL 18 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3600 Mhz
Opis

Pamięć Kingston FURY Beast DDR4 Uwolnij produktywność swojego komputera. Pamięć Kingston FURY Beast DDR4 o częstotliwości taktowania 3600MHz to mocny ładunek skuteczności w grach, edycji materiałów video i renderowaniu grafiki.

Pamięć o częstotliwości taktowania 3600MHz i opóźnieniu CL18 to niedrogi sposób na modernizację komputera. Pamięć jest zaopatrzona w funkcję automatycznego przetaktowania Plug N Play do częstotliwości 2666MHz* oraz zgodna z technologią Intel XMP i procesorami AMD Ryzen.

Chłodzenie pamięci FURY Beast DDR4 zagwarantuje stylowy, niskoprofilowy radiator. Każdy moduł pamięci przechodzi testy przy pełnej szybkości i jest objęty wieczystą gwarancją. To bezproblemowe i przystępne cenowo rozwiązanie asygnowane do modernizacji systemu z procesorem Intel albo AMD.

Niektóre starsze chipsety/procesory marki Intel (przed 8. Generacją) nie zostały dostosowane do obsługi modułów pamięci DRAM DDR4 16Gbit. Zaleca się sprawdzenie, czy marka systemu albo płyty głównej oferuje aktualizację systemu BIOS umożliwiającą obsługę 16-gigabitowej pamięci DRAM.

Niskoprofilowa kompozycja radiatora dostępna cenowo, wysokowydajna pamięć DDR4 do modernizacji systemów Obsługa technice Intel XMP Zgodność z procesorami AMD Ryzen Funkcja Plug N Play przy częstotliwości taktowania 2666MHz* *Pamięć FURY Plug N Play działa w systemach DDR4 z częstotliwością taktowania dopuszczoną przez BIOS systemu danego producenta.

Funkcja PnP nie pozwala uzyskać wyższej częstotliwości taktowania pamięci systemowej aniżeli dopuszczona przez BIOS producenta. Produkty FURY DDR4 Plug N Play obsługują kanon XMP 2.0, co oznacza, że można je na dodatek przetaktować, aktywując zastosowany profil XMP.Pozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.