Menu

Kingston Pamięć desktop 4GB KCP316NS8/4

Cechy produktu
  • Producent Kingston 
Opis

Popraw efektywność Jeśli system wyraźnie zwalnia, programy reagują z opóźnieniem albo się wcale nie uruchamiają, w systemie może brakować pamięci. Objawy mogą być trudne do zauważenia – może na przykład spaść sprawność realizowania powszednich zadań, albo komputer może wyświetlać komunikaty o braku pamięci.

Rozwiązanie jest proste:stanowczo podnieść sprawność pracy z komputerem, starczy rozbudować pamięć z zastosowaniem modułów marki Kingston. Strony internetowe będą się otwierać szybciej, a uruchamianie aplikacji będzie szybsze i łatwiejsze.

zamiana albo dodanie nowych modułów pamięci Producenci notebooków i komputerów stacjonarnych typowo wykorzystują standardowe moduły pamięci o niedużych pojemnościach,zmniejszyć koszty. Oznacza to,nawet nowe komputery mogą wymagać modernizacji pamięci zaraz po opuszczeniu fabryki.

przystępne są dwie opcje: usunięcie i wymiana istniejących modułów o mniejszej obszerności lub wypełnienie wolnych gniazd pamięci. Wieczysta gwarancja KINGSTONE w sytuacji awarii modułu pamięci marka Kingston zapewnia dostawę podzespołów koniecznych do przywrócenia skuteczności systemu dzięki wieczystej gwarancji producenta.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.