Menu

Pamięć DDR3 SILICON POWER 4GB 1600MHz (512*8) 8chips - CL11 - Szybka wysyłka

Cechy produktu
  • Producent SILICON POWER 
  • Opóźnienie - CL 11 
  • Pojemność 4 GB
  • Typ DDR3 
  • Częstotliwość 1600 Mhz
Opis

Zaprojektowana, by pomóc Twojemu systemowi działać szybciej i płynniej, ta linia DDR4 UDIMM oferuje najszybszą w branży szybkość pamięci wynoszącą 3200 MT / s. Na dodatek technika DDR4 jest nawet dwukrotnie szybsza aniżeli jej poprzednik, DDR3, gwarantując większą przepustowość i obszerniejszą sprawność energetyczną.

Prosta aktualizacja pozwala na szybsze ładowanie aplikacji, powiększoną responsywność i możliwość prostej obsługi programów intensywnie wykorzystujących dane. Więcej pamięci jest łatwym lekarstwem na powolny komputer, lecz może również rozszerzyć zużycie energii i ogólne obciążenie sprzętu systemowego.

Oprócz zwiększenia wydajności linia DDR4 UDIMM zagwarantuje inteligentniejsze zużycie energii przy niższym napięciu 1,2 V. Zniża to zużycie energii w porównaniu z poprzednim modułem DDR3 1,5 V. Dodatkowo pokaźniejsze rozpraszanie ciepła powoduje, że komputer działa w niższych temperaturach, co zagwarantuje wyższą stabilność i dłuższą żywotność sprzętu.

Zastanawiasz się, czy Twój nowy moduł pamięci będzie działał płynnie w nowym sprzęcie lub zaufanym starym komputerze? Ta kolekcja DDR4 UDIMM jest kompatybilna z szeroką gamą komputerów stacjonarnych. Dzięki możliwości dopasowania tego modułu pamięci unikniesz przypadkowych ponownych uruchomień i niebieskich ekranów, które towarzyszą niestabilnemu i niekompatybilnemu modułowi pamięci.

Ta kolekcja DDR4 UDIMM jest w 100% testowana fabrycznie, aby zagwarantować najwyższy poziom stabilności, trwałości i bezawaryjności. Jeśli to nie jest wystarczająco uspokajające, jest ponadto poparte dożywotnią gwarancją, która obiecuje pełne wsparcie techniczne i usługi Silicon Power....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.