Menu

Pamięć DDR4 G.Skill Aegis 16GB (1x16GB) 3000MHz CL16 1,35V

Cechy produktu

  • Producent G.Skill 
  • Opóźnienie - CL 16 
  • Pojemność 16 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3000 Mhz

Opis

Pamięć DDR4 G.Skill Aegis 16GB (1x16GB) 3000MHz CL16 1,35V znakomite rozwiązanie dla komputerów do gier Nazwana na cześć potężnej tarczy greckich bogów, Aegis symbolizuje siłę i moc. Ten nowy dodatek pamięci DDR4 do rodziny gier AEGIS został zaprojektowany w celu zwiększenia produktywności i wysokiej stabilności w najnowszych systemach do gier na PC.

rozszerz produktywność, na jaką zasługuje Twój zestaw do gier, bez względu na grę. Niezależnie od tego, czy chodzi o FPS, RTS, MOBA, czy MMORPG, pozwól pamięci AEGIS Gaming DDR4 być siłą Twojego arsenału gier!

Zaprojektowany dla graczy dostępne od typowej prędkości początkowej DDR4-2133 MHz, rozszerz wydajność systemu, powiększając liczbę transferów na sekundę. Nowa pamięć DDR4 jest kompatybilna z najnowszymi procesorami Intel® Core ™ 6.

generacji z najnowocześniejszą technologią sprzętową, aby zapewnić płynną rozgrywkę w najnowszych grach. Zbudowany dla jakości Zbudowana z najwyższej jakości ręcznie wybranych układów scalonych i przetestowana przy rygorystycznym procesie walidacji G.SKILL na wszystkich głównych markach płyt głównych, pamięć AEGIS Gaming DDR4 została zaprojektowana z myślą o najkorzystniejszej kompatybilności i stabilności w najszerszym wyborze płyt głównych.

sprawny energetycznie Zaprojektowany z niskim napięciem 1,2 V ~ 1,35 V w standardzie DDR4, zmniejsza to zapotrzebowanie na napięcie pamięci o 20% w porównaniu z zestawami pamięci DDR3! teraz Twój system może działać jeszcze szybciej, nie będąc drogim urządzeniem grzejnym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.