Menu

Pamięć G.Skill Ripjaws V DDR4, 2x16GB, 2133MHz, CL15 (F4-2133C15D-32GVR) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent G.Skill 
  • Opóźnienie - CL 15 
  • Pojemność 32 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2133 Mhz

Opis

Opis
Opis towaru

Poczuj adrenalinę Ripjaws V

Jako najnowszy dodatek do klasycznej rodziny Ripjaws, Ripjaws V to najnowsza dwukanałowej pamięci DDR4 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i sprawności najnowocześniejszych procesorów Intel® Core ™6 generacji na chipsecie z linii Z170. Zbudowane z najlepszych części, sprawdzonych w najmocniej rygorystycznych warunkach.

Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i bezusterkowości

Każdy komplet pamięci Ripjaws V DDR4 jest testowany z rygorystyczym procesie. G.Skill testuje również pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z rozmaitymi płytami głownymi.

Moduł Wysokość 42mm

Kontynuując tradycję, Ripjaws V został wyekwipowany w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.

XMP 2.0

Miłym dodatkiem dla posiadaczy innowacyjnych procesorów Intela jest wsparcie dla profili XMP (Extreme Memory Profile), które pokaźnie ułatwiają poprawną konfigurację pamięci w efektywnych komputerach.

Poczuj adrenalinę Ripjaws V

Jako najnowszy dodatek do klasycznej rodziny Ripjaws, Ripjaws V to najnowsza dwukanałowej pamięci DDR4 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i wydajności pionierskich procesorów Intel® Core ™6 generacji na chipsecie z serii Z170. Zbudowane z najkorzystniejszych elementów, sprawdzonych w najmocniej rygorystycznych warunkach.

Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i niezawodności

Każdy zestaw pamięci Ripjaws V DDR4 jest testowany z rygorystyczym procesie. G.Skill testuje na dodatek pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z najróżniejszymi płytami głownymi.

Moduł Wysokość 42mm

Kontynuując tradycję, Ripjaws V został zaopatrzony w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.

XMP 2.0

Miłym dodatkiem dla posiadaczy nowoczesnych procesorów Intela jest wsparcie dla profili XMP (Extreme Memory Profile), które istotnie upraszczają dobrą konfigurację pamięci w wydajnych komputerach.

Specyfikacja techniczna towar
marka
Kod producenta
F4-2133C15D-32GVR
EAN
4719692003034
Podstawowe
Ripjaws V
Aluminiowy radiator
Złocone styki
Model technologiczne
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna artykuł
marka
Kod producenta
F4-2133C15D-32GVR
EAN
4719692003034
Podstawowe
Ripjaws V
Aluminiowy radiator
Złocone styki
Model technologiczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.