Menu

Pamięć G.Skill Ripjaws V DDR4, 8GB (4GBx2), 2666MHz, CL15, 1.2V (F4-2666C15D-8GVR) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent G.Skill 
  • Opóźnienie - CL 15 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2666 Mhz

Opis

Opis
Opis produktu

Poczuj adrenalinę Ripjaws V

Jako najnowszy dodatek do konwencjonalnej rodziny Ripjaws, Ripjaws V to najnowsza dwukanałowej pamięci DDR4 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i skuteczności prekursorskich procesorów Intel® Core ™6 generacji na chipsecie z linii Z170. Zbudowane z najkorzystniejszych komponentów, sprawdzonych w najszczególniej rygorystycznych warunkach.

Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i bezusterkowości

Każdy pakiet pamięci Ripjaws V DDR4 jest testowany z rygorystyczym procesie. G.Skill testuje też pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z różnorodnymi płytami głownymi.

Moduł Wysokość 42mm

Kontynuując tradycję, Ripjaws V został wyekwipowany w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.

XMP 2.0

Miłym dodatkiem dla posiadaczy progresywnych procesorów Intela jest wsparcie dla profili XMP (Extreme Memory Profile), które widocznie ułatwiają prawidłową konfigurację pamięci w wydajnych komputerach.

Poczuj adrenalinę Ripjaws V

Jako najnowszy dodatek do tradycyjnej rodziny Ripjaws, Ripjaws V to najnowsza dwukanałowej pamięci DDR4 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i skuteczności innowacyjnych procesorów Intel® Core ™6 generacji na chipsecie z linii Z170. Zbudowane z najlepszych części, sprawdzonych w najbardziej rygorystycznych warunkach.

Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i bezusterkowości

Każdy zestaw pamięci Ripjaws V DDR4 jest testowany z rygorystyczym procesie. G.Skill testuje również pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z zróżnicowanymi płytami głownymi.

Moduł Wysokość 42mm

Kontynuując tradycję, Ripjaws V pozostał zaopatrzony w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.

XMP 2.0

Miłym dodatkiem dla posiadaczy postępowych procesorów Intela jest wsparcie dla profili XMP (Extreme Memory Profile), które widocznie usprawniają poprawną konfigurację pamięci w produktywnych komputerach.

Specyfikacja techniczna produkt
marka
Kod producenta
F4-2666C15D-8GVR
EAN
4719692003355
Podstawowe
Ripjaws V
Aluminiowy radiator
Złocone styki
Model techniczne
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna towar
firma
Kod producenta
F4-2666C15D-8GVR
EAN
4719692003355
Podstawowe
Ripjaws V
Aluminiowy radiator
Złocone styki
Model technologiczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.