Menu

Pamięć GoodRam Goodram IRDM BLACK DDR4 UDIMM 8GB 2400MHz (1x8GB) - IR-2400D464L15S/8G Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent GoodRam 
  • Pojemność 8 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 2400 Mhz

Opis

IRDM DDR4 DIMM DRAMIRDM DDR4 to pierwszy poziom z oferowanych parametrów w ramach linii modułów IRDM, produkowanej z myślą o graczach, entuzjastach i profesjonalistach. Pamięci te powstały na fali popularności modułów Play i z powodzeniem kontynuują tradycję kolekcji.PROSTY UPGRADEPamięci IRDM DDR4 mają 4 GB, 8 GB i 16 GB pamięci w jednym module i przystępne są w konfiguracjach Single i Dual Channel (8, 16, 32 GB).

Gwarantowana na poziomie 2133 i 2400 MHz częstotliwości wywołują, iż moduły IRDM są najprostszym sposobem żeby przyspieszyć Twój komputer.NAJWYŻSZA JAKOŚĆ = WIECZYSTA GWARANCJAWszystkie moduły pamięci IRDM wytwarzane są w Polsce na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanych elementów i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat.

Dział Kontroli Jakości dba o to, żeby każdy moduł był świetnie przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd zagwarantujemy użytkownikom dożywotnią gwarancję.STYLOWY RADIATORModuły IRDM są zaopatrzone w niskoprofilowe, ulepszone radiatory, odprowadzające ciepło i zapewniające stabilna pracę komputera.

Blachy występują w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu użytkownicy mogą zbratać pamięć do koloruobudowy komputera czy oświetlenia wewnątrz PC, personalizując tym samym swój komputer.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.