Menu

Pamięć Kingston 4GB 1600MHz DDR3 DIMM HX316C10FR/4

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Typ DDR3 
  • Częstotliwość 1600 Mhz

Opis

Pamięć Kingston Fury HX316C10FR/4 Pamięć do komputerów Wszystkie moduły pamięci Kingston Fury HX316C10FR/4 są poddawane pełnym testom i objęte dożywotnią gwarancją. Kingston to 30 lat doświadczenia w projektowaniu i wytwarzaniu pamięci.

w przypadku awarii modułu pamięci producent Kingston gwarantuje dostawę podzespołów potrzebnych do przywrócenia sprawności systemu dzięki naszej wieczystej gwarancji. Pamięć HyperX FURY DDR3 Ruszaj do gry z HyperX® FURY.

choćby żółtodzioby ekspresowo wkręcą się w rozgrywkę, bo pamięć Kingston Fury HX316C10FR/4 automatycznie rozpoznaje używaną platformę i automatycznie przetaktowuje się do najwyższej przystępnej częstotliwości — 1600MHz — gwarantując pokaźniejszą moc na kolejny deathmatch.

Asymetryczny projekt radiatora pamięci FURY pozwoli Ci wyodrębnić się spomiędzy tłumu „kwadraciaków". Pamięć ma czarną płytkę drukowaną, a radiator może kolor czarny, niebieski, czerwony oraz — pierwszy raz w historii serii HyperX — biały.

Tak więc możesz mieć sprzęt w Twoim stylu i z dumą pokazywać go znajomym. I nie zrujnujesz się, bo ceny pamięci FURY są naprawdę dostępne. Popraw skuteczność Jeśli system wyraźnie zwalnia, programy reagują z opóźnieniem albo się wcale nie uruchamiają, w systemie może brakować pamięci.

Objawy mogą być nieprzystępne do zauważenia – może na przykład spaść sprawność wykonywania codziennych zadań, albo komputer może wyświetlać komunikaty o braku pamięci. Starczy dołożyć kość pamięci Kingston Fury HX316C10FR/4radować się wydajnością.

podmiana lub dodanie nowych modułów pamięci Producenci laptopów i komputerów stacjonarnych przeważnie wykorzystują charakterystyczne moduły pamięci o nieznacznych objętościach,obniżyć koszty. Oznacza to,nawet świeże komputery mogą wymagać modernizacji pamięci zaraz po opuszczeniu fabryki.

dostępne są dwie opcje: usunięcie i podmiana istniejących modułów o mniejszej pojemności albo wypełnienie wolnych gniazd pamięci. Nalepszym rozwiązaniem są kości pamięci Kingston Fury HX316C10FR/4.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.