Menu

Pamięć RAM GOODRAM 16GB 2666MHz

Cechy produktu
  • Producent GOODRAM 
  • Częstotliwość 2666 Mhz
Opis

Moduły DDR4 SODIMM sprawdzają się rewelacyjnie w komputerowych urządzeniach mobilnych, które wymagają małej i niskobudżetowej, ale produktywnej modernizacji. Generacja DDR4 jest najnowszą z całej rodziny DDR, co sprawia,raduje się dużą popularnością.

Najwyższa jakość = wieczysta gwarancja

Wszystkie moduły pamięci GOODRAM wykonane są w Polsce na bazie skrupulatnie wyselekcjonowanych części i przechodzą wielostopniowe testy jakości zanim wyruszają w świat. Dział Kontroli Jakości dba o to, by każdy moduł był świetnie przygotowany na późniejszą eksploatację, stąd zapewniamy użytkownikom dożywotnią gwarancję.

bezusterkowość i jakość wykonania

W celu zapewnienia najwyższej jakości modułów pamięci marki GOODRAM, współpracujemy jedynie z najkorzystniejszymi dostawcami składników, a w tworzeniu modułów pamięci stosujemy wyselekcjonowane kości pamięci światowych marek. Dokładamy wszelkich starań, żeby każda pamięć schodząca z naszej linii produkcyjnej spełniała najwyższe normy jakościowe, czego potwierdzeniem jest dożywotnia gwarancja jaką objęte są wszystkie moduły pamięci producenta GOODRAM.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.