Menu

Pamięć RAM HYPERX Fury 16GB 3200MHz RGB

Cechy produktu

  • Producent HYPERX 
  • Częstotliwość 3200 Mhz

Opis

Pokaż swój styl. Uwolnij swój potencjał. Pamięć HyperX® FURY DDR4 RGB* to konkretny ładunek skuteczności w szykownym opakowaniu. Częstotliwość taktowania do 3733 MHz**, odważna stylistyka oraz płynne, zniewalające efekty podświetlenia RGB na całej długości modułu.

Ta zniewalająca pamięć w dostępnej cenie proponuje częstotliwość taktowania od 2400 MHz do 3733 MHz i opóźnienie na poziomie CL15-CL19. Pojemność pojedynczego modułu wynosi od 4 GB do 32 GB, a pojemność zestawów od 16 GB do 128 GB.

Jest ona wyekwipowana w funkcję samoczynnego przetaktowania Plug N Play do częstotliwości 2400 MHz lub 2666 MHz i zgodna z technologią Intel XMP oraz procesorami AMD Ryzen. Chłodzenie pamięci HyperX FURY DDR4 RGB zapewnia stylowy, niskoprofilowy radiator.

Każdy moduł pamięci przechodzi testy przy pełnej prędkości i jest objęty wieczystą gwarancją. To bezproblemowa i przystępna cenowo modernizacja systemu z procesorem Intel albo AMD. Oszałamiające podświetlenie RGB o odważnej stylistyce* zastrzeżona technika synchronizacji w podczerwieni HyperX Infrared Sync Obsługa technice Intel XMP Zgodność z procesorami AMD Ryzen szybkość do 3733 MHz, pojemność zestawu do 128 GB samoczynne przetaktowanie Plug N Play do 2400 MHz i 2666 MHz** * Podświetlenie można przystosować, korzystając z oprogramowania HyperX NGENUITY albo oprogramowania do sterowania podświetleniem RBG płyty głównej.

Obsługa podświetlenia RGB poprzez oprogramowanie innych dostawców może zależeć od producenta oprogramowania. ** Pamięć Plug N Play HyperX działa w systemach DDR4 z częstotliwością taktowania dopuszczoną poprzez BIOS systemu danego producenta.

Funkcja PnP nie pozwala uzyskać wyższej częstotliwości taktowania pamięci systemowej niż dopuszczona przez BIOS producenta. Produkty DDR4 Plug N Play producenta HyperX obsługują standard XMP 2.0, co oznacza, że można je również przetaktować aktywując zastosowany profil XMP

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.