Menu

Pamięć RAM HYPERX Fury 16GB 3600MHz

Cechy produktu

  • Producent HYPERX 
  • Częstotliwość 3600 Mhz

Opis

Pamięć FURY: Twój fason na pełnych obrotach. Pamięć HyperX® FURY DDR4 o szybkości do 3733MHz to potężny ładunek sprawności w grach, edycji video i renderowaniu grafiki. Pamięć o częstotliwości taktowania od 2400MHz do 3733MHz i opóźnieniu od CL15 do CL19 to niedrogi sposób na modernizację komputera.

pojemność pojedynczego modułu wynosi od 4GB do 32GB, a pojemność zestawów od 16GB do 128GB. Pamięć ta jest wyekwipowana w funkcję samoczynnego przetaktowania Plug N Play przy częstotliwości 2400MHz i 2666MHz oraz jest zgodna z technologią Intel XMP i procesorami AMD Ryzen.

Chłodzenie gwarantuje stylowy, niskoprofilowy radiator. Każdy moduł pamięci przechodzi testy przy pełnej prędkości i jest objęty wieczystą gwarancją. To bezproblemowa i przystępna cenowo modernizacja systemu z procesorem Intel albo AMD.

Zmodernizowany, niskoprofilowy radiator prawidłowa cenowo, wysokowydajna pamięć DDR4 do modernizacji systemów Obsługa technologii Intel XMP Zgodność z procesorami AMD Ryzen prędkość do 3733MHz, objętość zestawu do 128GB automatyczne przetaktowanie Plug N Play do 2400MHz i 2666MHz* * Pamięć Plug N Play HyperX współpracuje z systemami DDR4 z częstotliwością taktowania dopuszczoną poprzez BIOS systemu danego producenta.

Funkcja PnP nie pozwala uzyskać wyższej częstotliwości taktowania pamięci systemowej aniżeli dopuszczona poprzez BIOS producenta. Produkty DDR4 Plug N Play marki HyperX obsługują standard XMP 2.0, co oznacza, że można je na dodatek przetaktować aktywując zaimplementowany profil XMP.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.