Menu

Pamięć RAM HYPERX Fury 4GB 2666MHz

Cechy produktu

  • Producent HYPERX 
  • Częstotliwość 2666 Mhz

Opis

Pamięć FURY: Twój fason na pełnych obrotach. Pamięć HyperX® FURY DDR4 o prędkości do 3733MHz to solidny ładunek efektywności w grach, edycji wideo i renderowaniu grafiki. Pamięć o częstotliwości taktowania od 2400MHz do 3733MHz i opóźnieniu od CL15 do CL19 to niedrogi sposób na modernizację komputera.

pojemność pojedynczego modułu wynosi od 4GB do 32GB, a pojemność zestawów od 16GB do 128GB. Pamięć ta jest wyposażona w funkcję samoczynnego przetaktowania Plug N Play przy częstotliwości 2400MHz i 2666MHz oraz jest zgodna z technologią Intel XMP i procesorami AMD Ryzen.

Chłodzenie gwarantuje stylowy, niskoprofilowy radiator. Każdy moduł pamięci przechodzi testy przy pełnej prędkości i jest objęty wieczystą gwarancją. To bezproblemowa i przystępna cenowo modernizacja systemu z procesorem Intel lub AMD.

Zmodernizowany, niskoprofilowy radiator dobra cenowo, wysokowydajna pamięć DDR4 do modernizacji systemów Obsługa technice Intel XMP Zgodność z procesorami AMD Ryzen prędkość do 3733MHz, objętość zestawu do 128GB samoczynne przetaktowanie Plug N Play do 2400MHz i 2666MHz* * Pamięć Plug N Play HyperX współpracuje z systemami DDR4 z częstotliwością taktowania dopuszczoną przez BIOS systemu danego producenta.

Funkcja PnP nie pozwala uzyskać wyższej częstotliwości taktowania pamięci systemowej niż dopuszczona poprzez BIOS producenta. Produkty DDR4 Plug N Play producenta HyperX obsługują standard XMP 2.0, co oznacza, iż można je także przetaktować aktywując wbudowany profil XMP.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.