Menu

Pamięć RAM KINGSTON Fury Renegade RGB 32GB 3000MHz

Cechy produktu

  • Producent HYPERX 
  • Częstotliwość 3000 Mhz

Opis

Ultraszybka pamięć FURY Renegade DDR4 RGB to wyśmienite rozwiązanie dla graczy, którzy oczekują najwyższej produktywności i stylowego podświetlenia RGB w swych komputerach zaopatrzonych w procesory AMD albo Intel.

Dynamiczne podświetlenie RGB pamięci Kingston FURY wykorzystuje opatentowaną technologię Infrared Sync, która gwarantuje płynne, zsynchronizowane efekty świetlne. Ciesz się wyższymi ustawieniami grafiki, popraw jakość transmisji i ekspresowo montuj najciekawsze momenty swych rozgrywek dzięki częstotliwości taktowania 3000MHz, małemu opóźnieniu rzędu CL16 i objętości modułu 32GB.

ładny, stylowy, czarny radiator i współbrzmiąca z nim czarna płytka PCB pozwolą Ci zachować zimną krew w ferworze potyczek i zasiać strach w sercach przeciwników. Moduł pamięci Renegade DDR4 RGB dokument Intel XMP i profile stosownie dostosowane do najnowszych chipsetów marki Intel.

wystarczy wybrać w BIOS-ie jeden z nich, aby być gotowym do gry. Pamięć Renegade DDR4 RGB przechodzi kompleksowe fabryczne testy prędkości i jest objęta wieczystą gwarancją. Jednocześnie, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy Kingston proponuje ekstremalną skuteczność, wspaniały wygląd i maksymalną bezawaryjność....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.