Menu

Pamięć RAM PATRIOT 16GB 3200MHz Viper RGB (PVR416G320C6K)

Cechy produktu
  • Producent PATRIOT 
  • Częstotliwość 3200 Mhz
Opis

Moduły pamięci z kolekcji Viper firmy Patriot zostały zaprojektowane z wyjątkową produktywnością. Zbudowany i przetestowany pod kątem najnowszych platform Intel i AMD. Jasne oświetlenie RGB nadaje barwny rozmiar każdej kombinacji i przenosi ją na wyższy poziom.

Dzięki niepowtarzalnej aluminiowej osłonie termicznej i agresywnej konstrukcji, seria Viper RGB będzie należycie wyglądać w każdej wersji. Aluminiowa osłona termiczna zapewnia perfekcyjne odprowadzanie ciepła, żeby zapewnić wyśmienitą skuteczność, nawet w skomplikowanych użyciach.

Wszystkie 5 stref oświetlenia RGB można w pełni przypasować przy pomocy naszego łatwego w użyciu oprogramowania Viper RGB. Seria Viper RGB jest przypasowana do obsługi XMP 2.0 w celu samoczynnego przetaktowywania i kompatybilna z aplikacjami synchronizacji RGB partnerów wiodących producentów.

kolekcja pamięci DRAM linii Viper RGB charakteryzuje się najistotniej konkurencyjną i agresywną specyfikacją linii produktów Patriot OC DRAM i jest dostępna z białą albo czarną osłoną cieplną....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.