Menu

Patriot pamięć ddr4 viper 4 2x 8gb 3733mhz cl17

Cechy produktu

  • Producent Patriot 
  • Opóźnienie - CL 17 
  • Pojemność 16 GB
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3733 Mhz

Opis

Gdy przychodzi czas na modernizację komputera przeciętny użytkownik skupia się na karcie graficznej czy procesorze, bo zamiana tych elementów daje zwykle najistotniej odczuwalną korzyść. Osoby z pokaźniejszym doświadczeniem sporo czasu poświęcą jeszcze na dopasowanie odpowiedniego dysku SSD.Ale tylko innowacyjni znawcy tematu skrupulatnie podejdą do kwestii kości RAM, mając świadomość jak nad wyraz uzyskana poprawa wydajność i stabilność pracy całej tej układanki będzie od tego zależeć.

Patriot Memory to wiodący producent pamięci, który od blisko 30 lat zadowala się uznaniem klientów na całym świecie. Wysoką pozycję na rynku zawdzięcza odważnemu wdrażaniu pionierskich i nieraz nagradzanych rozwiązań, oraz rygorystycznemu przestrzeganiu najwyższych standardów jakości, na każdym etapie produkcji.

Linia Viper 4 to dla amerykańskiego producenta towar flagowy. Ideą było tu zaprojektowanie pamięci o bezkompromisowej sprawności, zoptymalizowanych tak, żeby dawać ulepszone wsparcie procesorom CPU i GPU oraz umożliwić szybszą komunikację z dyskiem w trakcie rozgrywki w najbardziej wymagające tytułu.

skrupulatnie przemyślana i zaprojektowana budowa na bazie wysokiej jakości modułów DIMM przystępna jest jednocześnie w wersjach UDIMM-DDR4 jak i SODIMM-DDR4, o objętościach: 8GB, 16GB, a także 32GB. Dla desktopowych komputerów bazowe ustawienia taktowania są na poziomie od 3000MHz do aż 3733MHz, a wszystko przy napięciu zaledwie 1,35V Taki potencjał mocy budzi szacunek choćby u najmocniej wymagających wielbicieli.

Viper 4 kierowany jest z reguły do innowacyjnych graczy, overclockerów, a także projektantów wyczynowych sprzętów pokazowych. Jednak domyślne ustawienia zgodności z certyfikatem Intel XMP, pozwalają bezpiecznie testować i radować się ze zwiększonej wydajności także osobom bez sporego doświadczenia.

Pamięci Viper 4 budowane są na skrupulatnie wyselekcjonowanych komponentach, i z użyciem specjalnie zaprojektowanej, osobnej linii produkcyjnej, uwzględniającej wymóg maksymalnego nadzoru i dodatkowych kontroli jakości.Z kolei by sprostać tak pokaźnej mocy drzemiącej w Viper 4 oraz dać niezbędne pole manewru fanom podkręcania, opracowano przeznaczoną osłonę termiczną o niestandardowych właściwościach, która poza ładnym wyglądem jest w stanie wydajnie odprowadzać ciepło i stabilizować pracę RAM choćby w arcytrudnie niełatwym środowisku i przy pełnym obciążeniu.

Udowodniły to nowoczesne testy z wykorzystaniem najlepszego na świecie sprzętu do długofalowych symulacji rzeczywistych warunków.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.