Menu

Patriot Pamięć DDR4 Viper RGB LED 16GB/3200(2*8GB) Black CL19

Cechy produktu

  • Producent Patriot 
  • Opóźnienie - CL 19 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3200 Mhz

Opis

Nasza pamięć Viper Steel RGB DDR4 została zaprojektowana z myślą o arcytrudnych osiągach i połączona z niesamowicie konfigurowalnym podświetleniem RGB, aby bezbłędnie złączyć się do ogólnej konfiguracji komputera. Viper Steel RGB został wytwarzany z specjalnie zaprojektowaną, wysokowydajną aluminiową osłoną termiczną, która zapewnia świetlistą, elegancką prezencję pasującą do każdego systemu. Aluminiowa osłona cieplna Viper Steel RGB zapewnia wspaniałe odprowadzanie ciepła, by zachować niesamowitą efektywność.

Zaprojektowana dla najnowszych platform Intel i AMD, linia Viper Steel RGB gwarantuje genialną sprawność w połączeniu z silnie promieniującymi światłami LED. Wyekwipowany w obsługę XMP 2.0 do samoczynnego ustawiania overclockingu w celu uzyskania adekwatnej skuteczności i stabilności. Kolekcja Viper Steel została przetestowana pod kątem zapewnienia jakości i jest objęta ograniczoną dożywotnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.