Menu

Patriot Pamięć DDR4 Viper RGB LED 16GB/3600(2*8GB) Black CL19

Cechy produktu

  • Producent Patriot 
  • Opóźnienie - CL 19 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3600 Mhz

Opis

Nasza pamięć Viper Steel RGB DDR4 została zaprojektowana z myślą o ekstremalnych osiągach i połączona z niesamowicie konfigurowalnym podświetleniem RGB, by bezbłędnie zintegrować się do ogólnej konfiguracji komputera. Viper Steel RGB został wytworzony z specjalnie zaprojektowaną, wysokowydajną aluminiową osłoną termiczną, która zapewnia świetlistą, elegancką prezencję pasującą do każdego systemu. Aluminiowa osłona termiczna Viper Steel RGB zagwarantuje rewelacyjne odprowadzanie ciepła, aby zachować niesamowitą sprawność.

Zaprojektowana dla najnowszych platform Intel i AMD, kolekcja Viper Steel RGB zagwarantuje nadzwyczajną wydajność w połączeniu z silnie promieniującymi światłami LED. Zaopatrzony w obsługę XMP 2.0 do automatycznego ustawiania overclockingu w celu uzyskania optymalnej sprawności i stabilności. Seria Viper Steel została przetestowana pod kątem zapewnienia jakości i jest objęta ograniczoną dożywotnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.