Menu

PNY Pamięć 16GB DDR4 3200MHz 25600 MD16GD4320016XRGB

Cechy produktu
  • Producent PNY 
  • Typ DDR4 
  • Częstotliwość 3200 Mhz
Opis

nieporównanA produktywnOŚĆ W POŁĄCZENIU Z NIEZWYKŁYM STYLEM RGBRozszerzenie pamięci EPIC-X RGB dla przeznaczonego do gier dysku PNY XLR8 oferuje idealny design RGB w połączeniu z skrajną wydajnością przetaktowywania, dzięki której Twój komputer zbliża się do granic swych możliwości.

dzisiaj możesz nie tylko zniszczyć przeciwników, lecz i zadbać o to, żeby Twój system wyśmienicie przy tym wyglądał. Najwyższej klasy moduły XLR8 producenta PNY łączą w sobie najkorzystniejsze części ze specjalnie dopasowanymi układami scalonymi, co zapewnia agresywną prędkość, niskie opóźnianie, konkretną bezusterkowość i skrajne możliwości przetaktowywania, czyli wszystko, czego wymagają prawdziwi gracze.

Przetaktowywanie staje się łatwiejsze dzięki kompatybilności z Intel XMP. Przypasuj odcienie i efekty świetlne swojego komputera bez zapotrzebowania wykorzystywania dodatkowych kabli albo scali, korzystając z obsługiwanego oprogramowania Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync i ASRock Polychrome Sync.

Od ponad 30 lat firma PNY rygorystycznie wyszukuje, testuje i produkuje najnowsze wersje pamięci dla tysięcy najistotniej lubianych platform PC. Przygotuj się do walki, wyposaż swój spersonalizowany komputer stacjonarny w broń w postaci najnowszej wersji XLR8 DDR4 3200 MHz CL16 firmy PNY i rozkoszuj się widokiem rewolucji, którą wzniecisz.

DDR4 O skutecznOŚCI RÓWNEJ 3200 MHZWysokiej klasy pamięć PNY XLR8 charakteryzuje się najmocniej agresywnymi prędkościami, najwyższą przepustowością, najniższymi opóźnieniami i najmniejszym zużyciem energii i najmocniej nowoczesną efektywnością termiczną, gwarantującą maksymalną stabilność i prędkość reakcji komputera stacjonarnego w trakcie stosowania gier i aplikacji intensywnie wykorzystujących pamięć.

Moduły pamięci PNY XLR8 DDR4 są rygorystycznie projektowane i testowane w celu zapewnienia maksymalnej efektywności choćby w najszczególniej wymagających środowiskach gier.Pozostałe parametry: prędkość częstotliwości: 3200 MHz (PC4-25600)...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.